Oglądaj cały film "Zabójczy koktajl (2021) Zalukaj Online CDA"


Język: PL Lektor & Napisy

 
Wyświetlenia: 14728  
Zabójczy koktajl (2021) Zalukaj Online CDA

Zabójczy koktajl (2021) Zalukaj Online CDA

Zemsta najlepiej smakuje zimna jak lód. Jul. 15, 2021 France, Germany, United States 114 Min. 8.8
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Reżyseria

Navot Papushado
Reżyseria

Obsada

Oglądaj Zabójczy koktajl (2021) Zalukaj Online CDA

Sam, 12, dowiaduje się podczas retrospekcji w barze, że jej matka zabójczyni, Scarlet, ucieka z miasta po spartaczonej pracy. Uzbrojeni ludzie przyjeżdżają do zamachu Scarlet, ale ona zabija wszystkich i ucieka, pozostawiając irytację Sam za sobą.

Sam pracuje jako zabójca dla Nathana, odpowiednik firmy, dla której pracowała Scarlet, piętnaście lat później. Nathan przypisuje Samowi zadanie zastępcze: zamordować osobę, która ukradła pieniądze z firmy i zwrócić fundusze. Sam idzie do zbrojowni broni, która jest przebrana za bibliotekę, aby nakłonić nowych broni. Ona spotyka Anna May, Madeline i Florence, trzy z byłych wspólników Scarlet. Rozważają zabicie jej dla ekspozycji bez zapowiedzi, ale po poznaniu jej prawdziwej tożsamości, modyfikują swoje umysły. Do pracy, dostarczają jej czystą broń.

Kiedy osoba odpowiedzialna lunges dla jego dzwoniącego telefonu, Sam infiltruje sypialnię, aby pobrać skradzione pieniądze i strzela mu w brzuch. Słuchając na decyzji, okazuje się, że ukradł pieniądze, aby zapisać wiele jego porwanej młodej córki i jest coraz wymienić go na nią w kręgielni w pobliżu. Sam zabiera go do osobistego lekarza związanego z firmą na leczenie i zgadza się sama zająć się transakcją. Kiedy Nathan dowiaduje się o jej planie, wysyła trzy zbiry, aby zapobiec jej i wziąć pieniądze, Sam zajmuje się nimi przed kontynuowaniem razem z jej plan.Masked mężczyzn widelec nad Emily do niej przed ucieczką z pieniędzmi, Sam ściga ich, ale chłopcy aktywować się nawzajem , zabijając je i niszcząc skradzione pieniądze.

Tymczasem Nathan odkrywa, że podczas ll|one wśród|one w każdym z”> jeden z popleczników zabitych przez Sama w poprzedniej pracy był synem Jima McAlistera, potężnego władcy przestępczego. Nathan rezygnuje z informacji Sama i strony, aby zostać zabitym, aby uniknąć konfliktu. Sam wraca do lekarza w nadziei na zjednoczenie Emily wraz z ojcem, ale dowiadują się, że zmarł w wyniku kuli Sama. Nathan trzy poplecznicy również są w lekarza, szukając leczenia dla jego lub jej poprzedniej walce, gdy mówi się, aby ją zabić. Sam otrzymuje od lekarza serum, które sprawia, że jej ręce stają się bezużyteczne. Emily dostaje nóż i pistolet przez Sama, którego używa do walki i zabić trzy henchmen.More henchmen przyjechać, ale Sam i Emily uciec w samochodzie Sama, z Emily kierownicy i Sam pracy pedałów.

Nathan wysyła Sam tekst z adresem bezpiecznego domu, gdzie będzie ona dostać zapasy, aby pomóc jej uciec. Kiedy ona i Emily przyjechać, wpadają na Scarlet, który ujawnia, że została ona szpieguje na Sam przez lata. Kiedy zabójcy Sama przyjechać, Scarlet prowadzi ich w dół tajnej drogi ucieczki. tworzą go z powrotem do biblioteki, gdzie bibliotekarze są wściekli, że Scarlet nigdy nie próbował skontaktować się z nimi, kiedy zaginął. są one przerywane przez strzelców, którzy przybywają. Sam próbuje przeprowadzić je, ale Scarlet interweniuje, aby zapisać wiele z niej po tym, jak jest obezwładniony. Bibliotekarze rozważyć ucieczkę z Emily, ale zamiast tego wolą walczyć obok niej.

Z wyjątkiem Virgil, Jim McAlister siostrzeniec, który zabija Madeline i porywa Emily, wszyscy strzelcy są zabici. W zamian za wolność Emily, Virgil nazywa Sam, który oferuje się pokazać w knajpie. Sam spotyka Jim McAlister, który wyjaśnia, że jego zmarły syn miał cztery starsze siostry, których Jim nie mógł odnieść się do, bo nie rozumie kobiet. Jim planuje torturować Sam i zachować Emily jako świadka, ale Scarlet, Anna May, i Florence przybywają z bronią do linii ich wolne. Przed trzy kobiety zabijają Jima i jego popleczników, Sam bierze Emily i opuszcza jadłodajnię.

Sam przeprasza Emily za zabicie jej ojca po chwili minęło, a Emily wybacza jej. Emily przebiera się za kobietę Scout i odwiedza dom Nathana. Sam grozi, że go zabije, jeśli nie wróci do The Firm i anulować hit na nią. Sam, Emily, Scarlet, Anna May, i Florence następnie rozpocząć wycieczkę drogową w dół wybrzeża.

Największa baza filmów i seriali. BRAK COMIESIĘCZNYCH OPŁAT - Twoje konto będzie aktywne bez ograniczeń czasowych - czyli od momentu aktywacji już na zawsze. Znajdziesz tu kompozycję filmów w najlepszej jakości, od klasyki po premiery kinowe. Filmy, które podbiły serca widzów na całym świecie oraz dzieła które zdobyły uznanie na największych fetiwalach filmowych oraz te które zdobyły nagrody i nominacje. Zabójczy koktajl (2021) Zalukaj Online CDA 

MUSISZ DOKONAĆ PEŁNEJ REJESTRACJI ABY OBEJRZEĆ TEN FILM!
Kliknij aby się ZAREJESTROWAĆ !Podobne wyszukiwania :

Zabójczy koktajl (2021) Zalukaj Online CDA chomikuj


Zabójczy koktajl (2021) Zalukaj Online CDA po polsku


Zabójczy koktajl (2021) Zalukaj Online CDA torrent


Zabójczy koktajl (2021) Zalukaj Online CDA napisy pl


Zabójczy koktajl (2021) Zalukaj Online CDA dubbing


Zabójczy koktajl (2021) Zalukaj Online CDA full hd


Zabójczy koktajl (2021) Zalukaj Online CDA lektor pl


Zabójczy koktajl (2021) Zalukaj Online CDA cały film


Oryginalny Tytuł Gunpowder Milkshake
IMDb Rating 8.8 8.8 ocen
TMDb Rating 6.6 211 ocen

Podobne filmy

Relentless Justice (2014) Online Cały Film Lektor PL
Below Decks (2017) Online Cały Film Lektor PL
Parasite (2006) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL CDA
Marvel Super Heroes 4D (2010) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL
The Hunting (2017) Online Cały Film Lektor PL
Off Screen (2005) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL
Slap Shot 3: The Junior League (2008) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL
Ziemia niczyja (2001) Online Cały Film Zalukaj Cda
Igła (2010) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL
Amber’s Story (2006) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL CDA
Superhero (2008) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL
Pocałunek potępionych (2012) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL