Oglądaj cały film "Z-O-M-B-I-E-S 2 (2020) Oglądaj Film Zalukaj Online CDA"


Język: PL Lektor & Napisy

 
Wyświetlenia: 14728  
Z-O-M-B-I-E-S 2 (2020) Oglądaj Film Zalukaj Online CDA

Z-O-M-B-I-E-S 2 (2020) Oglądaj Film Zalukaj Online CDA

Feb. 14, 2020 USA 84 Min. 9.0
Your rating: 0
8 4 votes

Video trailer

Oglądaj Z-O-M-B-I-E-S 2 (2020) Oglądaj Film Zalukaj Online CDA

Zombies 2 to genialny film z amerykańskiego Disney Channel, który miał premierę na Disney Channel w Walentynki, 2020. Film może być kontynuacją oryginalnego filmu Zombies z 2018 roku z Disney Channel i gwiazdami Milo Manheim i Meg Donnelly.

Osadnicy walczyli z gaggle wilkołaków w młodości Seabrook o kamień księżycowy, który jest im potrzebny, ponieważ są ukryte pod ziemią. Teraz minął czas, odkąd ich różnice zostały wyrównane przez Seabrook i Zombietown. Zed planuje poprosić Addison o Prawn, wersję balu Seabrook, podczas gdy Addison działa przeciwko zespołowi doświadczonych, wszystkich ludzkich cheerleaderek (“We Got This”), aby kierować zespołem zombie i cheerleaderek ludzkich. Bucky zapowiada, że poprowadzi przewodniczącą kategorii i w związku z tym wygaśnie mandat kapitana dopingującego dla kogoś innego, kto wykaże zainteresowanie zarówno Addisonem jak i jego pomocnikami, Aceysem.Addisonem i w związku z tym drużyna dopingująca widzi wilkołaki, ponieważ autobus wiozący cheerleaderki rozbija się w pobliskim zakazanym lesie. Mieszkańcy miasta stają się ostrożni, gdy wracają do Seabrook, dlatego burmistrz przywraca prawa anty-potworów. Zombie są wygnane z Prawn w ramach tych praw anty-potworów, więc Zed postanawia prowadzić klasę prezydencką, aby podróżować z Addison to Prawn.

Tymczasem, naszyjniki z kamienia księżycowego lokalnych wilkołaków, które dają im zdolności wilkołaka tracą swoją moc, tak aby naładować swoje naszyjniki, muszą szukać kamienia księżycowego. Proroctwo mówi, że biała dziewczyna o imieniu dobra Alfa pokaże im, gdzie jest kamień księżycowy. wielu z nich zaczyna podejrzewać, że jest to Wielka Alfa, ponieważ Addison ma białe włosy, aby zarejestrować się w Seabrook High, aby wezwać bliżej niej (“Jesteśmy właścicielami nocy”). Doradzając im w jaki sposób zasymilować się w Seabrook, Zed próbuje przekonać ich do głosowania na niego, co ignorują, ponieważ cenią sobie przejmowanie swoich cech wilkołaka nad wtopieniem się w nie. (“Like Do the Zombies”).Addison namawia wilkołaki do przyłączenia się w ramach praktyki dopingu; jak Zed i Eliza wejść , myślą, że Addison lubi Wyatt, jeden z wilkołaków, co czyni Zed zazdrosny i rozpoczyna walkę między nim a Addisonem (“Gotta Find Where I Belong”).

Ostatecznie, wilkołaki wziąć Addison do ich jamy, gdzie powiedzą jej przepowiednię, i zapewnia jej całkowicie naładowany naszyjnik z kamienia księżycowego, że zapisane dla dobrego Alpha (“Call to the Wild”). ona będzie przekształcić się w jeden, jeśli ona stawia go na i jest rzeczywiście wilkołakiem. Wilkołaki przestrzegać dać jej do podjęcia decyzji w pewnym momencie . Czują eksplozję, a mówi się, że zakład, który stworzył zombie jest niszczony.Jeśli zakład zostanie zniszczony, kamień księżycowy, który znajduje się pod nim, zawali się i zniszczy go wzdłuż niego. Addison pokazuje naszyjnik do Zed następnego dnia, a Zed bierze go, gdy nie patrzy. “Zed idzie na swoją prezydencką debatę przeciwko Bucky’emu i wygrywa nad ludźmi, ale Zed staje się całym zombie, gdy zespół Z szorty się z powodu kamienia księżycowego Addisona i wszyscy uciekają krzycząc, powodując, że Zed przegrał wybory” (Wygrywam).

Wilkołaki, w międzyczasie, głowa do Seabrook Power, gdzie alarm pojawia się natychmiast i dlatego Patrol Zombie pojawia się. Addison i Bree również usłyszeć alarm varsity i uświadomić sobie, że wilkołaki trzeba było pomóc. Na miejscu rozbiórki, wilkołaki są zatrzymywane. Addison przybywa z cheerleaderkami i zombie, które zgadzają się nie niszczyć budynku (“Flesh & Bone”) z dorosłymi.Wszyscy wychodzą na zewnątrz, aby świętować, a Zed ujawnia Addison, że wziął naszyjnik od niej. Ona się na niego złości i zakłada naszyjnik, ale odkrywa, że nie jest wilkołakiem. Urządzenie, które kontroluje wyburzenie szorty się i powoduje zniszczenie całego budynku.

Krewetka noc nadchodzi i Zed jest narażony na crash Prawn, również dlatego, że reszta zombie i wilkołaki. Wszyscy tańczą, a Zed i Addison składają się na siebie, jednak dno zaczyna się trząść i rozrywa się na pół z niebieską poświatą z otworu (“Someday (Reprise)”). Wilkołaki zdają sobie sprawę, że kamień księżycowy nie jest zniszczony i wchodzą do otworu, aby go szukać; ludzie i zombie idą na pomoc. Odnajdują kamień księżycowy, ale ogromny głaz blokuje ich wyjście. Zed usuwa swój Z-band i wykorzystuje swoją siłę zombie podnieść głaz i pozwala innym bezpiecznie wyprowadzić kamień księżycowy. wszyscy oni wracają do Prawn i śpiewać i tańczyć i świętować , z Zed i Addison o ich pierwszy pocałunek (“Jeden za wszystkich”).

Później, w nocy, z nieba spada niebieski żarzący się kamień. To sprawia, że zegarek Addison skraca się na krótko, a później, na krótką chwilę, po przebudzeniu, jej włosy lśnią lazurą.

Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

Największa baza filmów i seriali. BRAK COMIESIĘCZNYCH OPŁAT - Twoje konto będzie aktywne bez ograniczeń czasowych - czyli od momentu aktywacji już na zawsze. Znajdziesz tu kompozycję filmów w najlepszej jakości, od klasyki po premiery kinowe. Filmy, które podbiły serca widzów na całym świecie oraz dzieła które zdobyły uznanie na największych fetiwalach filmowych oraz te które zdobyły nagrody i nominacje. Z-O-M-B-I-E-S 2 (2020) Oglądaj Film Zalukaj Online CDA 

MUSISZ DOKONAĆ PEŁNEJ REJESTRACJI ABY OBEJRZEĆ TEN FILM!
Kliknij aby się ZAREJESTROWAĆ !Podobne wyszukiwania :

Z-O-M-B-I-E-S 2 (2020) Oglądaj Film Zalukaj Online CDA chomikuj


Z-O-M-B-I-E-S 2 (2020) Oglądaj Film Zalukaj Online CDA po polsku


Z-O-M-B-I-E-S 2 (2020) Oglądaj Film Zalukaj Online CDA torrent


Z-O-M-B-I-E-S 2 (2020) Oglądaj Film Zalukaj Online CDA napisy pl


Z-O-M-B-I-E-S 2 (2020) Oglądaj Film Zalukaj Online CDA dubbing


Z-O-M-B-I-E-S 2 (2020) Oglądaj Film Zalukaj Online CDA full hd


Z-O-M-B-I-E-S 2 (2020) Oglądaj Film Zalukaj Online CDA lektor pl


Z-O-M-B-I-E-S 2 (2020) Oglądaj Film Zalukaj Online CDA cały film


Oryginalny Tytuł Z-O-M-B-I-E-S 2
IMDb Rating 9.0 9.0 ocen
TMDb Rating 8.6 23 ocen

Podobne filmy

Six Degrees of Celebration 2 (2011) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL
The Dresden Dolls: Paradise (2005) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL
Katie Fforde – Das Meer in dir (2014) Online Cały Film Lektor PL
En helt vanlig dag på jobben (2010) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL
Viva Hotbabes Gone Wild (2007) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL
Ağır Romantik (2020) Zalukaj Online
Ishaqzaade (2012) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL
Mamuśka (1998) Zalukaj Online
The Woman with a Broken Nose (2010) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL
Mad for Seven (2016
          ) Online Cały Film Lektor PL
Elastiko (2016
          ) Online Cały Film Lektor PL
Bobbi Kristina (2017) Online Cały Film Lektor PL