Oglądaj cały film "Wyrolowani (2021) Zalukaj Online CDA"


Język: PL Lektor & Napisy

 
Wyświetlenia: 14728  
Wyrolowani (2021) Zalukaj Online CDA

Wyrolowani (2021) Zalukaj Online CDA

Jak się wywinąć, by nie wyginąć! Feb. 11, 2021 United States, China 84 Min. N/A
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Reżyseria

David Silverman
Reżyseria

Obsada

Zazie Beetz isDottie (voice)
Dottie (voice)
Alex Borstein isMali (voice)
Mali (voice)
Adam DeVine isEd (voice)
Ed (voice)
Ken Jeong isClarance (voice)
Clarance (voice)
Rachel Bloom isOp (voice)
Op (voice)
Jim Jefferies isBurnie (voice)
Burnie (voice)
Reggie Watts isHoss (voice)
Hoss (voice)
Steve Aoki isVinny (voice)
Vinny (voice)

Oglądaj Wyrolowani (2021) Zalukaj Online CDA

Op i Ed są flummels, które są słodkie, futrzane zwierzęta w kształcie pączka, które przetrwać wyspę w Galapagos w 1835 roku. Ed, grumpy pesymista, chce szczelin w społeczności, podczas gdy Op, który jest zbyt żywiołowy, stale powoduje spustoszenie, dzięki czemu są wyrzutkami. Op i Ed są wydalony po pochopnych działań Op zagrozić przygotowania do nadchodzącego Festiwalu Kwiatów. Op, niezrażony, prowadzi Ed do zakazanej strefy na dalekiej stronie góry w poszukiwaniu kwiatów tak piękne, że flummels będzie musiał pozwolić im dołączyć do festiwalu.Tam, ku zaskoczeniu Op i Ed, znajdują outsized , tajemniczy kwiat świecący, który odsłania i zasysa zarówno Op i Ed do niego z magicznym impulsem. Spadają płasko jaskrawo kolorowy portal czasu i wyłaniają się w domu w … współczesnym Szanghaju.

Op i Ed spotkać Clarance, cute Canis Minor , w Szanghaju. Clarance próbuje wyjaśnić, gdzie są i raz wrócą, a on postanawia im pomóc. Zabiera ich do muzeum, gdzie dowiadują się, że flummels wyginął w 1835 roku, nawet jak były one spadające do kwiatu czasu. Op i Ed sobie sprawę, że muszą podróżować w czasie do 1835 roku, aby zapisać wiele z ich gatunków.

Clarance oferuje Op i Ed inny “kwiat czasu”, że jego zmarły właściciel naukowiec, dr Chung, został eksperymentując z. To przenosi trio do niesamowitego Terminalu Czasu dr Chunga, który istnieje poza przestrzenią i czasem. wiele kwiatów czasu połączyć tam, każdy w wyniku specjalnego punktu historycznego. Niestety, Clarance jest wrzucony do przypadkowego portalu przez innego wypadku Op i Ed, a zatem Canis Minor jest stracone w nieznanym czasie i miejscu.

Op i Ed, nie wiedząc, co próbować do , spotkać “The Extinctables”, rodzina dziwnych, wymarłych stworzeń, które śpią w bezpieczeństwie Terminalu Czasu dla całej wieczności. Op i Ed, z ich pomocą, musi najpierw szukać Clarance przed powrotem do zapisywania partii flummels. Pomimo ich różnic, są gotowi zlokalizować Clarance w 1917 Antarktydy, przykuty do sań Ernesta Shackletona zespołu psa. wszystkie z nich sprawiają, że z powrotem do Terminalu Czasu w jednym kawałku, ale nie bez triceratops Extinctable jest ranny.

Pośpiech Op’a prawie spowodował w śmierci ostatniego dinozaura! Ed jest wściekły wraz z siostrą, a więc dwa mają poważny spat. Uznając jej błąd, Op wyrusza na własną rękę, aby powrócić do jej zakresu Galapagos w 1835 roku i ostrzec przeciwne flummels o ich zbliżającym się wyginięciu.

Op próbuje wpłynąć na flummels w Galapagos o wszystkim, co przeszła. Ona odkryła, że są one bite niebezpieczeństwo bycia połkniętym przez wulkan wyspy. Kiedy Op, Ed, a zatem inne odkryć prawdę powód flummels ‘extinction, są oszołomiony . Wszystkie nadzieje wydają się być stracone, jak nasze teeny-tiny flummel bohaterowie planują uratować cały swój gatunek na własną rękę. Aż do Extinctables przyjechać, aby zapisać partii dnia, szanse wydają się nie do pokonania. Op i Ed w końcu stają się bohaterami, a flummelki do dziś żyją wśród nas.

Największa baza filmów i seriali. BRAK COMIESIĘCZNYCH OPŁAT - Twoje konto będzie aktywne bez ograniczeń czasowych - czyli od momentu aktywacji już na zawsze. Znajdziesz tu kompozycję filmów w najlepszej jakości, od klasyki po premiery kinowe. Filmy, które podbiły serca widzów na całym świecie oraz dzieła które zdobyły uznanie na największych fetiwalach filmowych oraz te które zdobyły nagrody i nominacje. Wyrolowani (2021) Zalukaj Online CDA 

MUSISZ DOKONAĆ PEŁNEJ REJESTRACJI ABY OBEJRZEĆ TEN FILM!
Kliknij aby się ZAREJESTROWAĆ !Podobne wyszukiwania :

Wyrolowani (2021) Zalukaj Online CDA chomikuj


Wyrolowani (2021) Zalukaj Online CDA po polsku


Wyrolowani (2021) Zalukaj Online CDA torrent


Wyrolowani (2021) Zalukaj Online CDA napisy pl


Wyrolowani (2021) Zalukaj Online CDA dubbing


Wyrolowani (2021) Zalukaj Online CDA full hd


Wyrolowani (2021) Zalukaj Online CDA lektor pl


Wyrolowani (2021) Zalukaj Online CDA cały film


Oryginalny Tytuł Extinct
IMDb Rating 6.5 109 ocen
TMDb Rating 5.3 4 ocen

Podobne filmy

Tito and the Birds (2019) Online Cały Film CDA Zalukaj
Cowboyland (2016
          ) Online Cały Film Lektor PL
Violet, Fisher of the Black Sea (2006) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL
Tower (2016
          ) Online Cały Film Lektor PL
Moleman 4: Longplay (2017) Online Cały Film Lektor PL
Boy & the World (2014) Online Cały Film Lektor PL
Doraemon: Nobita and the Space Heroes (2015) Online Cały Film Lektor PL
Scrambled (2017) Online Cały Film Lektor PL
Red Dead Redemption: The Man from Blackwater (2010) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL
Samoloty (2013) Online Cały Film Lektor PL
Gołąb: Impossible (2009) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL
Friends: Naki on Monster Island (2011) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL