Oglądaj cały film "Trolle 2 / Trolls World Tour (2020) Film Zalukaj Online CDA"


Język: PL Lektor & Napisy

 
Wyświetlenia: 14728  
Trolle 2 / Trolls World Tour (2020) Film Zalukaj Online CDA

Trolle 2 / Trolls World Tour (2020) Film Zalukaj Online CDA

Mar. 12, 2020 USA 9.0
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Reżyseria

Walt Dohrn
Reżyseria

Obsada

Justin Timberlake isBranch (voice)
Branch (voice)
Anna Kendrick isPoppy (voice)
Poppy (voice)
Karan Soni is(voice)
(voice)
Flula Borg is(voice)
(voice)
James Corden isBiggie (voice)
Biggie (voice)
Kunal Nayyar isGuy Diamond (voice)
Guy Diamond (voice)

Oglądaj Trolle 2 / Trolls World Tour (2020) Film Zalukaj Online CDA

Trolls World Tour może być wyprodukowanym w 2020 roku przez DreamWorks Animation amerykańskim komputerowo animowanym filmem muzycznym z szafy grającej, dystrybuowanym przez Universal Pictures. Film może być kontynuacją filmu Trolls 2016 w reżyserii Walta Dohrna, wyprodukowanego przez Ginę Shay i napisanego przez Jonathana Aibela, Glenna Bergera, Elizabeth Tippet, Mayę Forbes i Wallace’a Wolodarskiego, a współreżyserowanego przez Davida P. Smitha, z opowiadania Aibela i Bergera. Anna Kendrick, Justin Timberlake, Rachel Bloom, Ozzy Osbourne, James Corden, Ron Funches, Kelly Clarkson, Anderson Paak, Sam Rockwell, George Clinton, Mary J. Blige, Anthony Ramos, Gustavo Dudamel, Kunal Nayyar, Icona Pop, Ester Dean, Flula Borg, J Balvin, Jamie Dornan, Red Velvet, Karan Soni, Charlyne Yi i Kenan Thompson, film w obsadzie zespołu.

10 kwietnia 2020 roku Trolls World Tour ukazał się w ograniczonej liczbie teatrów w naszym gronie. Został również wydany do wypożyczenia w formie cyfrowej w analogicznym dniu dzięki pandemii COVID-19 w naszym gronie. Dzięki uzupełnieniu cyfrowych list przebojów, Trolls World Tour odniósł sukces, a jego sukces doprowadził do tego, że Universal z niecierpliwością oczekuje na więcej jednoczesnych wydań kinowych i wideo na żądanie. AMC Theatres i inne sieci kinowe ogłosiły, że filmy studia nie będą dystrybuowane, wraz z bocznym potwierdzeniem, że okno wydania filmu zostanie skrócone.

Gatunki muzyczne takie jak Pop, Funk, Classical, Techno, Country i Rock reprezentują plemiona Six Troll. Każde plemię trzyma magiczną strunę, która napędza ich szczególną muzykę. Queen Barb zaprasza wszystkie plemiona na zjazd, aby ukraść smyczki i zjednoczyć trolle z rock ‘n’ rollem.

Królowa Poppy bierze strunę ich plemienia i próbuje zjednoczyć przeciwne trolle, przynosząc Branch along, który stara się sprecyzować swoje uczucia, i Biggie, pasażer na gapę, który został kuszony przez spun cukru . Na podziękowania dla Volcano Rock City, w Lonesome Flats, dom trolli wiejskich, trio kończy się . Po usłyszeniu, jak słaba jest ich muzyka, walczą, aby rozweselić ich pop medley, ale kończy się w więzieniu. Hickory, gładko mówiący troll country, angażuje ich ratowanie i buduje im tratwę, aby wymagać od nich do Volcano Rock City. Po drodze spotykają się z Chazem, skłaniając Biggiego do odejścia. Chaz może być łowcą nagród wysłanym do schwytania Poppy przez Barba.

Cooper wyrusza na poszukiwania, by zlokalizować trolle takie jak on sam, ale jest transportowany przez statek kosmiczny. Dowiaduje się, że jest zaginionym księciem trolli Funk, wychowanym przez plemię Pop.

Grupa Poppy’ego przenosi się na statek kosmiczny. Wewnątrz, trolle Funk powiedzieć Poppy, że w ich pop , Pop Trolle próbował zjednoczyć innych, powodując każde plemię do oddzielenia. Mówią Poppy, że różnice mają znaczenie. Trolle z Rock porwać statek i ukraść String Funk. Poppy i Branch są przechwytywane, a Hickory, który był potajemnie Yodel troll, wraz z jego partnerem Dickory, bierze strunę pop. Trolle pop są ponaglane przez Biggie, aby zapisać wiele Poppy i Branch.

Barb więzi Poppy na scenie koncertowej: trolle w niewoli to publiczność. Barb przekształca trolle w rockowe zombie wraz z sześciostrunową gitarą. Poppy wydaje się być przekształcona, ale ujawnia, że miała na sobie zatyczki do uszu z kropelkami gumy. Barb zostaje napomknięta przez Poppy i rozbija gitarę. Niszczy struny, zatrzymuje przepływ muzyki i zabiera ze sobą kolory trolli, a jednocześnie wyrywa opętane trolle z ich rockowego stanu zombie. Barb obwinia Poppy za zniszczenie muzyki i zrujnowanie wszystkiego, a jej plan jest teraz udaremniony.

Kiedy Cooper słyszy bicie swojego serca i wzmacnia je przez mikrofon, podczas gdy wraz z bratem, księciem D, produkuje rytmiczne bicie, inne trolle biorą udział w tworzeniu innego rodzaju dźwięków, ożywiając moc swojej muzyki. W pieśni, gdy ich kolory zostają przywrócone, Poppy zachęca wszystkich do wspólnego śpiewania. Skruszona Barb przyłącza się, odzyskując swoje barwy i przyjmując ofertę przyjaźni Poppy, zdając sobie sprawę, jak bardzo współmałżonek jest muzyką i zachęcany przez ojca Thrash.

Branch wyznaje Poppy swoją miłość, która odwzajemnia się. Wszyscy razem występują w Pop Village, a wszyscy Trolle w końcu łączą się, świętując swoje różnice.

Największa baza filmów i seriali. BRAK COMIESIĘCZNYCH OPŁAT - Twoje konto będzie aktywne bez ograniczeń czasowych - czyli od momentu aktywacji już na zawsze. Znajdziesz tu kompozycję filmów w najlepszej jakości, od klasyki po premiery kinowe. Filmy, które podbiły serca widzów na całym świecie oraz dzieła które zdobyły uznanie na największych fetiwalach filmowych oraz te które zdobyły nagrody i nominacje. Trolle 2 / Trolls World Tour (2020) Film Zalukaj Online CDA 

MUSISZ DOKONAĆ PEŁNEJ REJESTRACJI ABY OBEJRZEĆ TEN FILM!
Kliknij aby się ZAREJESTROWAĆ !Podobne wyszukiwania :

Trolle 2 / Trolls World Tour (2020) Film Zalukaj Online CDA chomikuj


Trolle 2 / Trolls World Tour (2020) Film Zalukaj Online CDA po polsku


Trolle 2 / Trolls World Tour (2020) Film Zalukaj Online CDA torrent


Trolle 2 / Trolls World Tour (2020) Film Zalukaj Online CDA napisy pl


Trolle 2 / Trolls World Tour (2020) Film Zalukaj Online CDA dubbing


Trolle 2 / Trolls World Tour (2020) Film Zalukaj Online CDA full hd


Trolle 2 / Trolls World Tour (2020) Film Zalukaj Online CDA lektor pl


Trolle 2 / Trolls World Tour (2020) Film Zalukaj Online CDA cały film


Oryginalny Tytuł Trolls World Tour
IMDb Rating 9.0 9.0 ocen

Podobne filmy

The Santa Suit (2010) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL
Every Other Holiday (2018) Zalukaj Online
Chupacabra vs. the Alamo (2013) Online Cały Film Lektor PL
La Leyenda del Charro Negro (2018) Zalukaj Online
Coyote Falls (2010) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL
Liga sprawiedliwych: Nowa granica (2008) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL
Jojo in the Stars (2003) Online Cały Film Zalukaj Cda
Come Together: A Fashion Picture in Motion (2016
                    ) Online Cały Film Lektor PL
Liefde Maakt Blind (2018) Zalukaj Online
Star Trek: Renegades (2015) Online Cały Film Lektor PL
Imprezownia (2014) Online Cały Film Lektor PL
Meet the Sandvich (2008) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL