Oglądaj cały film "The Outpost (2020) Zalukaj Online CDA"


Język: PL Lektor & Napisy

 
Wyświetlenia: 14728  
The Outpost (2020) Zalukaj Online CDA

The Outpost (2020) Zalukaj Online CDA

Aug. 20, 2020 USA, Bulgaria 9.0
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Reżyseria

Rod Lurie
Reżyseria

Obsada

Caleb Landry Jones isSpecialist Ty Michael Carter
Specialist Ty Michael Carter
Orlando Bloom is1st Lt. Benjamin D. Keating
1st Lt. Benjamin D. Keating
Taylor John Smith isLt. Andrew Bundermann
Lt. Andrew Bundermann
Cory Hardrict isSergeant Vernon Martin
Sergeant Vernon Martin
Scott Eastwood isStaff Sergeant Clint Romesha
Staff Sergeant Clint Romesha

Oglądaj The Outpost (2020) Zalukaj Online CDA

The Outpost to amerykański film wojenny wyreżyserowany przez Roda Lurie w 2020 roku, wsparty książką niefikcyjną 2012 roku, Jake Tapper’s The Outpost: Opowieść o męstwie jankesów o bitwie pod Kamdesh w ramach wojny w Afganistanie. Występują w nim Orlando Bloom, Scott Eastwood, Milo Gibson, Caleb Landry Jones i Jack Kesy.

Film miał swoją premierę na festiwalu South by Southwest w 2020 roku, ale z powodu pandemii COVID-19, festiwal został odwołany. 3 lipca 2020 roku film został wydany za pośrednictwem Premium VOD, również w wybranych kinach. Film spotkał się z pozytywnymi recenzjami krytyków, z pochwałami i pełnym szacunku przedstawieniem żołnierzy za sekwencje bitewne.

Film opowiada historię 53 amerykańskich żołnierzy i dwóch łotewskich doradców wojskowych, którzy podczas operacji „Trwała Wolność” walczyli z siłą około 400 wrogich powstańców w północno-wschodnim Afganistanie. Combat Outpost Keating, położony na skalnym dnie trzech stromych gór, zaledwie 14 mil od granicy z Pakistanem, został pierwotnie zbudowany w celu interakcji z miejscowymi w projektach rozwoju społeczności i stanął w obliczu ciągłego zagrożenia atakiem talibów, narażając tym samym stacjonujących tam amerykańskich żołnierzy na znaczne ryzyko. Kiedy talibowie usłyszeli o zamiarze zamknięcia placówki przez urzędników wojskowych, postanowili złożyć oświadczenie.

Historia filmu opiera się na odwadze małej jednostki amerykańskich żołnierzy, samotnie stojącej w odległej placówce bojowej Keatinga. Bitwa pod Kamdeshem była najkrwawszym amerykańskim zaangażowaniem w wojnie afgańskiej w 2009 r., a jedną z najważniejszych odznaczonych jednostek 19-letniego konfliktu stała się Bravo Troop 3-61 CAV.

Zlokalizowana była głęboko w dolinie trzech gór w Afganistanie, walcząc ze skoordynowanym atakiem w obronie przed przytłaczającymi siłami talibskich bojowników.

On i jego partner pisarski, Eric Johnson, sprzedał projekt jako boisko do Universal Pictures ze Scottem Stuberem, dołączonym również do dostaw po tym jak Paul Tamasy uzyskał prawa do książki Jake’a Tappera. Sam Raimi wyraził zainteresowanie kierowaniem projektem podczas negocjacji umowy. Paul podjął trudną decyzję o odejściu z firmy Universal i towarzyszeniu Raimiemu w rozwoju projektu. Po tym jak Raimi zdecydował, że nie chce reżyserować, Paul Tamasy dołączył Roda Lurie, krytyka filmowego i reżysera West Point, aby wyreżyserować scenariusz, wraz z byłym kierownikiem rozwoju Ghost House Paul’a Merrymanem. Oprócz castingu Eastwood i Bloom’a w maju 2018 roku, film został oficjalnie ogłoszony, a Milo Gibson dołączył do obsady w sierpniu.

Ponieważ Clint Romesha napisał książkę o konflikcie, na który Sony Pictures zdecydowało się kolejno, producenci pośpieszyli z nakłonieniem The Outpost, a po prawnym liście ze studia, kontakt pomiędzy Romessą a Eastwoodem (który przedstawia go w filmie) został ograniczony. Eastwood złamał kostkę na trzy tygodnie przed rozpoczęciem filmowania, co spowodowało, że sekwencje walki zostały opóźnione, przepisane i przerobione na 2 tygodnie. Filmowanie odbywało się głównie w Bułgarii, a pakowanie miało miejsce w połowie października 2018 roku.

Największa baza filmów i seriali. BRAK COMIESIĘCZNYCH OPŁAT - Twoje konto będzie aktywne bez ograniczeń czasowych - czyli od momentu aktywacji już na zawsze. Znajdziesz tu kompozycję filmów w najlepszej jakości, od klasyki po premiery kinowe. Filmy, które podbiły serca widzów na całym świecie oraz dzieła które zdobyły uznanie na największych fetiwalach filmowych oraz te które zdobyły nagrody i nominacje. The Outpost (2020) Zalukaj Online CDA 

MUSISZ DOKONAĆ PEŁNEJ REJESTRACJI ABY OBEJRZEĆ TEN FILM!
Kliknij aby się ZAREJESTROWAĆ !Podobne wyszukiwania :

The Outpost (2020) Zalukaj Online CDA chomikuj


The Outpost (2020) Zalukaj Online CDA po polsku


The Outpost (2020) Zalukaj Online CDA torrent


The Outpost (2020) Zalukaj Online CDA napisy pl


The Outpost (2020) Zalukaj Online CDA dubbing


The Outpost (2020) Zalukaj Online CDA full hd


The Outpost (2020) Zalukaj Online CDA lektor pl


The Outpost (2020) Zalukaj Online CDA cały film


Oryginalny Tytuł The Outpost
IMDb Rating 9.0 9.0 ocen

Podobne filmy

Summer (2014) Online Cały Film Lektor PL
Footprints in the Snow (2005) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL
L’esclave du mâle (2015) Zalukaj Online
Subject 36 (2019) Online Cały Film Zalukaj Cda
Ted – w imię miłości (2018) Zalukaj Online
All at Once (2016) Zalukaj Online
47 roninów (2013) Online Cały Film Lektor PL
Holding Trevor (2007) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL
Farewell to the Moon (2014) Online Cały Film Lektor PL
Mawson – Life and Death in Antarctica (2008) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL
The Legend of Sorrow Creek (2007) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL
Ang Tanging Ina N’yong Lahat (2008) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL