Oglądaj cały film "Tenet (2020) Zalukaj Online CDA"


Język: PL Lektor & Napisy

 
Wyświetlenia: 14728  
Tenet (2020) Zalukaj Online CDA

Tenet (2020) Zalukaj Online CDA

Jul. 15, 2020 USA, UK 9.7
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Oglądaj Tenet (2020) Zalukaj Online CDA

Tenet może być filmem szpiegowskim z 2020 roku, napisanym i wyreżyserowanym przez Christophera Nolana, który wyprodukował go z Emmą Thomas. Koprodukcja z udziałem Johna Davida Washingtona, Roberta Pattinsona, Elizabeth Debicki, Dimple Kapadia, Michaela Caine’a i Kennetha Branagha. Fabuła śledzi szpiega, który musi manipulować czasem, aby zatrzymać III wojnę.

Nolan pisze scenariusz od ponad pięciu lat, po tym jak przez ponad dekadę zastanawiał się nad głównymi ideami Teneta. Casting rozpoczął się w marcu 2019 roku, a główne zdjęcia powstały w Danii, Estonii, Indiach, Włoszech, Norwegii, Wielkiej Brytanii, a więc i my od maja 2019 roku. Filmowiec Hoyte van Hoytema wykonał zdjęcia 70 mm i IMAX.

Opóźniony 3 razy w wyniku pandemii COVID-19, Tenet miał swoją premierę w Wielkiej Brytanii 26 sierpnia 2020 r., a jego premiera planowana jest na 3 września 2020 r. w IMAX, 35 mm i 70 mm. Film otrzymał pozytywne recenzje od krytyków, którzy pozytywnie porównywali go do Incepcji Nolana i chwalili występy obsady, choć niektórzy ubolewali nad zagmatwaną fabułą i beznamiętnym tonem.

Nienazwany agent CIA bierze udział w tajnej operacji SWAT w ukraińskiej operze, ratując zdemaskowanego szpiega i kradnąc dziwny artefakt. Uratował go przed zastrzeleniem przez zamaskowanego żołnierza ze szczególnym czerwonym dodatkiem do plecaka. Bohater zostaje schwytany i torturowany przed wzięciem pigułki z cyjankiem. Budzi się później, dowiaduje się, że pigułka była sztuczna, że jego koledzy nie żyli, że artefakt został wzięty, co było testem misji.

Szef bohatera wskazuje mu tajną organizację o nazwie „Tenet”, która prowadzi go do Laury, naukowca badającego kule, których entropia została „odwrócona”, aby cofnąć się w czasie. Bohater filmu śledzi drogę pocisków do Priyi, handlarza bronią w Bombaju i członka Tenet. Z pomocą Neila, rzekomo miejscowego, bohater infiltruje kompleks Priyi i dowiaduje się, że kule są dostarczane przez rosyjskiego oligarchę Andrieja Satora, który komunikuje się z nim w dłuższej perspektywie. Bohater spotyka się z obcą żoną Satora, Kat. Dowiaduje się, że Sator szantażuje Kat za pomocą podrobionego obrazu, który sprzedała, aby zatrzymać ją przed swoim synem. Kat dodaje, że ostatnim razem, kiedy ona i Sator byli naprawdę szczęśliwi, była na ich jachcie w Wietnamie, gdzie widziała inną kobietę nurkującą ze statku.

Bohaterka i Neil pracują z Mahirem nad kradzieżą obrazu z magazynu na lotnisku w Oslo. Wewnątrz siły znajdują maszynę, z której wyłaniają się dwaj zamaskowani mężczyźni, z których jeden jest odwrócony. Neil walczy i demaskuje tradycyjnego, a następnie powstrzymuje Bohatera przed zabiciem odwróconego. Później Priya wyjaśnia, że maszyna była „kołowrotkiem”, urządzeniem służącym do odwrócenia czasu, które powstało w przyszłości, a które dwóch zamaskowanych mężczyzn może być równorzędną osobą. Bohaterka leży z Kat, że obraz został zniszczony, a ona lub on aranżuje spotkanie z Sator. Sator ujawnia, że obraz przeniósł się przed katastrofą. Kat próbuje utopić Satora podczas wyprawy łodzią, ale bohater go ratuje. Bohater proponuje kradzież plutonu, którego chce Sator w zamian za wolność Kata. Bohater i Neil kradną „pluton” z konwoju pancernego, ale zdają sobie sprawę, że jest to w rzeczywistości kolejny artefakt.

Odwrócony Sator przechwytuje zarówno Bohaterkę jak i Kat, śmiertelnie rani ją odwróconą kulą i zmusza do ujawnienia, gdzie znajduje się artefakt. Po odejściu Satora, zespół agentów Tenet, kierowany przez Ivesa, uwalnia bohaterkę. Neil przyznaje, że jest częścią Tenet. Aby uratować wiele z Kat przed śmiercią, Protagonistka i Neil przeprowadzają ją przez Turnikiet Sator’a. Co tydzień wracają do katastrofy na lotnisku w Oslo, a w Turku są w stanie się odreagować. W miarę jak infiltrują lotnisko, odwrócony bohater walczy z samym sobą, zanim dotrze do Turnikietu i uwolni się od niego.

Priya wyjaśnia, że artefakty są częścią przyszłościowego „Algorytmu” zdolnego do katastrofalnego odwrócenia całego świata, który przyszli ludzie chcą aktywować, aby powstrzymać skutki globalnego ocieplenia. Kat ujawnia, że Sator umiera na nieoperacyjnego raka, i dedukuje, że aktywuje Algorytm w momencie jego śmierci przez przełącznik martwego człowieka, wierząc, że planeta powinna umrzeć razem z nim. Kat podejrzewa, że Sator będzie wolał umrzeć, kiedy był najszczęśliwszym dniem w Wietnamie. Kat odwraca się w czasie, aby opóźnić śmierć Satora, Podczas gdy Tenet śledzi zmontowany Algorytm do opuszczonego sowieckiego zamkniętego miasta i rozpoczyna „tymczasowy ruch szczypiec”, podczas którego połowa ich wojsk przesuwa się do przodu w czasie do strefy wybuchu, podczas gdy przeciwna połowa przesuwa się do tyłu. Bohater i tym samym Ives nie mogą dotrzeć do Algorytmu przez zamkniętą bramę, dopóki na jego plecaku nie ożyje odwrócony zamaskowany trup ze znanym czerwonym znaczkiem, ratując go przed wystrzałem z pistoletu i odblokowując.

Największa baza filmów i seriali. BRAK COMIESIĘCZNYCH OPŁAT - Twoje konto będzie aktywne bez ograniczeń czasowych - czyli od momentu aktywacji już na zawsze. Znajdziesz tu kompozycję filmów w najlepszej jakości, od klasyki po premiery kinowe. Filmy, które podbiły serca widzów na całym świecie oraz dzieła które zdobyły uznanie na największych fetiwalach filmowych oraz te które zdobyły nagrody i nominacje. Tenet (2020) Zalukaj Online CDA 

MUSISZ DOKONAĆ PEŁNEJ REJESTRACJI ABY OBEJRZEĆ TEN FILM!
Kliknij aby się ZAREJESTROWAĆ !Podobne wyszukiwania :

Tenet (2020) Zalukaj Online CDA chomikuj


Tenet (2020) Zalukaj Online CDA po polsku


Tenet (2020) Zalukaj Online CDA torrent


Tenet (2020) Zalukaj Online CDA napisy pl


Tenet (2020) Zalukaj Online CDA dubbing


Tenet (2020) Zalukaj Online CDA full hd


Tenet (2020) Zalukaj Online CDA lektor pl


Tenet (2020) Zalukaj Online CDA cały film


Oryginalny Tytuł Tenet
IMDb Rating 9.7 9.7 ocen

Podobne filmy

Trzy Królestwa: Wskrzeszenie smoka (2008) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL
Złoto pustyni (1999) Oglądaj Online Zalukaj
The Vanguard (2008) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL
Model Citizen (2020) Zalukaj Online
Ciężkie czasy (2005) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL
Córka wilka (2019) Zalukaj Online Cały Film Cda
Mobile Suit Zeta Gundam A New Translation I: Heirs to the Stars (2005) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL
Wydział zabójstw, Hollywood (2003) Online Cały Film Zalukaj Cda
Killer Buzz (2001) Online Cały Film Zalukaj Cda
In The Mix (2005) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL
Rakht Charitra 2 (2010) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL
Helen Keller vs. Nightwolves (2015) Online Cały Film Lektor PL