Oglądaj cały film "Tajemniczy ogród (2020) Oglądaj Film Zalukaj Online CDA"


Język: PL Lektor & Napisy

 
Wyświetlenia: 14728  
Tajemniczy ogród (2020) Oglądaj Film Zalukaj Online CDA

Tajemniczy ogród (2020) Oglądaj Film Zalukaj Online CDA

Apr. 13, 2020 UK, France 9.0
Your rating: 0
7 1 vote

Video trailer

Reżyseria

Marc Munden
Reżyseria

Obsada

Colin Firth isLord Archibald Craven
Lord Archibald Craven
Julie Walters isMrs. Medlock
Mrs. Medlock
Dixie Egerickx isMary Lennox
Mary Lennox
Edan Hayhurst isColin Craven
Colin Craven
Jemma Powell isGrace Craven
Grace Craven
Lee Starkey isTrain Passenger
Train Passenger

Oglądaj Tajemniczy ogród (2020) Oglądaj Film Zalukaj Online CDA

Tajemniczy ogród może być brytyjskim filmem fantastycznym z 2020 roku, który wsparł powieść Frances Hodgson Burnett z 1911 roku o podobnej nazwie, czwartą adaptację filmową powieści. Występują w niej Dixie Egerickx, Colin Firth i Julie Walters, wyreżyserowana przez Marca Mundena, a wyprodukowana przez Davida Heymana. Akcja filmu rozgrywa się w Anglii w 1947 roku, a akcja rozgrywa się w młodej sierocie, która wraz z wujkiem zostaje wysłana na miarę, by zdobyć magiczny ogród w jego posiadłości.

Tajemniczy ogród został wydany przez STXfilms 7 sierpnia 2020 r. za pośrednictwem wysokiej klasy wideo na żądanie w naszym wnętrzu, a Sky Cinema otworzy się w atersie w Wielkiej Brytanii 23 października 2020 r. Ogólnie rzecz biorąc, otrzymał on pozytywne recenzje od krytyków.

W 1947 r. Mary Lennox została odnaleziona przez siły brytyjskie w domu jej rodziców w brytyjskich Indiach, a ona lub on został wysłany do Misselthwaite dwór jej wuja, Lorda Archibalda Cravena, w Yorkshire w Anglii. Jest ona nieprzyjemną i niemiłą dziewczyną, zaniedbaną i porzuconą przez swoich zamordowanych rodziców, którzy musieli tłumić jej własne emocje.

Przedstawiono ją pani Medlock, surowej i stanowczej damie, która może być sługą Lorda Cravena, po przybyciu do posiadłości. Mary została poinstruowana, aby nie badać domu i jest ograniczona do swojego pokoju. Tam poznaje Martę, służącą pani Medlock, która jest niezadowolona z jej próśb. Aby zbadać pobliski las, Maryja postanawia opuścić posiadłość i natyka się na bezpańskiego psa, którego nazywa Jemimą. Słyszy małe krzyki i biadoli wszędzie na korytarzach później tej nocy, tylko po to, by odnaleźć obłożnie chorego syna lorda Cravena, Colina Cravena. Lord Craven widzi Marię w swoich badaniach następnego dnia i ufa jej, że nie będzie sprawiała żadnych kłopotów. Mary nadal idzie do lasu na jej ucieczkę. Nazywa zgiętego Dickona, brata Marthy, który zanika we mgle wrzosowisk, a później znajduje nogę Jemimy uwięzioną w pułapce niedźwiedzia. Pomaga Jemimie, która ucieka i znów idzie przez ogród.

Następnie Maryja zostaje poprowadzona przez robina do kamiennego posągu z kluczem w środku. Gdy pani Medlock nazywa ją zgiętą, opuszcza ogród. Wracając do posiadłości, gdy mówi o garbusie, Mary spotyka ponownie Colina i nie jest w stanie sterować. Mówi mu o swoim ogrodzie, ale sprawia, że Colin jest niezainteresowany. Ona węszy później, znajdując obszar ze zdjęciami matki Mary także jako Grace Craven. Chwyta za prezent, naszyjnik z perłą.

Maryja wraca następnego dnia do ogrodu, aby poszukać Dickona, który oferuje pomoc w uzdrowieniu Jemimy. Mary następnie przynosi Colina do równorzędnego pokoju wraz ze zdjęciami matki i ubrania po raz pierwszy w jego wózku inwalidzkim. w nadziei na uzdrowienie jego mobilności, zarówno Mary i Dickon mają pomysł, aby przynieść Colina do ogrodu. Ale pani Medlock łapie Mary po powrocie za kradzież naszyjnika z pereł i jest nagradzana w ramach rodzaju uczęszczania do szkoły. Później, zamknięta w swoim pokoju, Mary znajduje listy napisane na hobby przez Grace Craven. Namawia Colina, aby je przeczytał, a w ogrodzie, trzy nadal czytają listy.

Mary decyduje, że powinna opuścić posiadłość. W swoich badaniach udręczony lord Craven próbuje zapalić świecę. Mary, Dickon i Colin są w ogrodzie następnego ranka, gdy tylko zauważą czarny dym wydobywający się z posiadłości. Colin namawia Mary i Dickona, by to zobaczyli, zostawiając go. by poszukał wyobcowanego pana Cravena, który próbuje odnaleźć syna w płonącym ogniu, Mary wchodzi do płonącej posiadłości. Próbuje go przekonać do ucieczki, dopóki nie spotka go halucynacja jego żony, Grace, która bezpiecznie wyprowadza ich z domu. brygada kominkowa przybywa i dlatego dwoje bezpiecznie odchodzi. w tajnym ogrodzie, niespokojny Lord Craven i pani Medlock są dostarczane do Colina przez Mary i Dickona. ponieważ dwoje ożywia ich związek, Lord Craven patrzy z podziwem na ruchliwość jego syna.

Film kończy się odbudową posiadłości przez Lorda Cravena, a w tajemniczym ogrodzie Mary, Dickon i Colin świętują…

 

Największa baza filmów i seriali. BRAK COMIESIĘCZNYCH OPŁAT - Twoje konto będzie aktywne bez ograniczeń czasowych - czyli od momentu aktywacji już na zawsze. Znajdziesz tu kompozycję filmów w najlepszej jakości, od klasyki po premiery kinowe. Filmy, które podbiły serca widzów na całym świecie oraz dzieła które zdobyły uznanie na największych fetiwalach filmowych oraz te które zdobyły nagrody i nominacje. Tajemniczy ogród (2020) Oglądaj Film Zalukaj Online CDA 

MUSISZ DOKONAĆ PEŁNEJ REJESTRACJI ABY OBEJRZEĆ TEN FILM!
Kliknij aby się ZAREJESTROWAĆ !Podobne wyszukiwania :

Tajemniczy ogród (2020) Oglądaj Film Zalukaj Online CDA chomikuj


Tajemniczy ogród (2020) Oglądaj Film Zalukaj Online CDA po polsku


Tajemniczy ogród (2020) Oglądaj Film Zalukaj Online CDA torrent


Tajemniczy ogród (2020) Oglądaj Film Zalukaj Online CDA napisy pl


Tajemniczy ogród (2020) Oglądaj Film Zalukaj Online CDA dubbing


Tajemniczy ogród (2020) Oglądaj Film Zalukaj Online CDA full hd


Tajemniczy ogród (2020) Oglądaj Film Zalukaj Online CDA lektor pl


Tajemniczy ogród (2020) Oglądaj Film Zalukaj Online CDA cały film


Oryginalny Tytuł The Secret Garden
IMDb Rating 9.0 9.0 ocen

Podobne filmy

What Men Want (2019) Online Cały Film CDA Zalukaj
Landing Up (2017) Online Cały Film Lektor PL
HADES (2015) Online Cały Film Lektor PL
Aleksander (2004) Cda Online Cały Film Zalukaj
Proces Casey Anthony (2013) Online Cały Film Lektor PL
The Wings (2019) Online Cały Film Zalukaj Cda
Bedevilled (2010) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL
Chaotic Ana (2007) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL
Drifting Flowers (2008) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL
CRUXMAN (2018) Online Cały Film Lektor PL
Dzieciaki (2008) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL
The Empty Hours (2013) Online Cały Film Lektor PL