Oglądaj cały film "Portrait of a Lady on Fire (2019) Online Cały Film Zalukaj Cda"


Język: PL Lektor & Napisy

 
Wyświetlenia: 14728  
Portrait of a Lady on Fire (2019) Online Cały Film Zalukaj Cda

Portrait of a Lady on Fire (2019) Online Cały Film Zalukaj Cda

May. 15, 2019 France 120 Min. 9.0
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Oglądaj Portrait of a Lady on Fire (2019) Online Cały Film Zalukaj Cda

Na szczycie XVIII wieku Marianna, młoda malarka, uczy malarstwa. jeden z jej uczniów pyta ją o kilka obrazów, które Marianna nazywa Portretem de la lass en feu.

Lata temu, Marianne przybyła na obcą wyspę w Bretanii. Otrzymała zamówienie na pokolorowanie portretu dziewczynki o imieniu Héloïse, która miała wyjść za mąż za szlachcica z Mediolanu. Marianna została poinformowana, że Héloïse odmówiła wcześniej pozowania do portretu, ponieważ nie chciała wyjść za mąż; mieszkała w klasztorze, zanim jej starsza siostra nie zmusiła jej do powrotu i zaręczyn. Marianne występuje jako wynajęta towarzyszka Héloïse, aby być gotową do potajemnego malowania i towarzyszenia jej w codziennych spacerach wzdłuż wybrzeży, aby przypomnieć sobie o cechach Héloïse.

Marianne kończy portret, ale nie jest w stanie zdradzić zaufania Héloïse i zdradza jej prawdziwy powód przyjazdu. Kiedy Héloïse krytykuje obraz, który nie wydaje się przedstawiać jego prawdziwej natury, Marianne niszczy dzieło. Matka Héloïse jest zszokowana, gdy słucha, że Héloïse jest gotowa pozować dla Marianny w ciągu najbliższych dni, podczas gdy jej matka odwiedza Włochy. Podczas nieobecności matki więź Héloïse i Marianny narasta. Pewnego wieczoru przeczytali historię Orfeusza i Eurydyki, i że dyskutowali o prawdziwej przyczynie, dla której Orfeusz obrócił się, aby ukazać się żonie, powodując jej powrót do podziemi. Para pomaga Zofii, pokojówce, dokonać aborcji, a zatem trójka uczestniczy w spotkaniu przy ognisku, podczas którego panie śpiewają, podczas którego na krótko wybuchają ubrania Héloïse. W międzyczasie, wszędzie w domu, Mariannę nawiedzają wizje Héloïse podczas sukni ślubnej.

Następnego dnia, Marianna i Héloïse uczęszczają do jaskini, aby podzielić się pierwszym pocałunkiem i potoczyć się w sianie później tej nocy. W ciągu kilku kolejnych dni ich romans staje się coraz silniejszy. Jednak nieunikniony powrót matki Héloïse, która aprobuje ukończony już portret, zostaje skrócony. W noc przed wyjazdem Marianna szkicuje rysunek Héloïse, aby ją wspominać, a Héloïse prosi Mariannę, aby narysowała swój szkic na stronie 28 swojej książki. następnego ranka Marianna pożegnała się, a gdy była blisko wyjścia z domu, usłyszała, jak Héloïse mówi: “Odwróć się”. Odwraca się i widzi Héloïse w swojej sukni ślubnej, pojawiając się dokładnie tak, jak to zrobiła w wizjach, które wcześniej nawiedzały Mariannę.

Obecnie Marianna zdradza, że widziała Héloïse dwa razy. Pierwotnie był to portret na wystawie, gdzie Héloïse, z maluchem obok, trzymała w ręku książkę przedstawiającą jedynie stronę 28 – sekretne uznanie pamięci Marianny poprzez pamiątkę, o którą prosiła ją Héloïse. Po raz drugi był to koncert, podczas którego Héloïse siedziała na balkonie teatralnym naprzeciwko Marianny. Niezauważona, Marianna obserwuje Héloïse, jak ogarnia ją wzruszenie i łzy, gdy słucha, jak orkiestra gra “Lato” Presto z Czterech Pór Roku Vivaldiego, muzykę, którą Marianna grała dla niej na klawesynie lata wcześniej.

Uh, A.O. Scott z The ny Times napisał, że Portret kobiety przy ognisku może być “subtelnym i porywającym romansem, bezpośrednio nieczułym w swojej realistycznej ocenie sytuacji kobiet”, opisując rozwój związku Marianny i Héloïse jako “mniej kronikę zakazanego pożądania niż badanie, jak pożądanie działa” i “niebezpieczną, nieodpartą siłę widzenia”. “Mark Kermode z The Observer/The Guardian dał filmowi pięć gwiazdek i powiedział, że było to “intelektualnie erotyczne studium władzy i zapału, podczas którego obserwator staje się obserwatorem, autor staje się autorem, powracając do głównego pytania: “Jeśli mnie sprawdzisz, na kogo patrzę?” i opisał niechcianą ciążę jako “konfrontację, ale także przedstawienie tematu tabu i reprezentowanie go”. W swojej recenzji dla Variety, Peter Debruge powiedział o Sciammie jako reżyserze i scenarzyście: “Choć ten wspaniały, wolno palący się romans z lesbijką działa wystarczająco ciężko na powierzchni, trudno zignorować sam fakt, jako prawdziwy, ponieważ jest teraz, że planeta wygląda inaczej, gdy patrzy się na nią oczami damy”, opisując film jako “rygorystycznie opisany” i jego podejście “patrząc w przeszłość powierzchni w i poza”.

Największa baza filmów i seriali. BRAK COMIESIĘCZNYCH OPŁAT - Twoje konto będzie aktywne bez ograniczeń czasowych - czyli od momentu aktywacji już na zawsze. Znajdziesz tu kompozycję filmów w najlepszej jakości, od klasyki po premiery kinowe. Filmy, które podbiły serca widzów na całym świecie oraz dzieła które zdobyły uznanie na największych fetiwalach filmowych oraz te które zdobyły nagrody i nominacje. Portrait of a Lady on Fire (2019) Online Cały Film Zalukaj Cda 

MUSISZ DOKONAĆ PEŁNEJ REJESTRACJI ABY OBEJRZEĆ TEN FILM!
Kliknij aby się ZAREJESTROWAĆ !Podobne wyszukiwania :

Portrait of a Lady on Fire (2019) Online Cały Film Zalukaj Cda chomikuj


Portrait of a Lady on Fire (2019) Online Cały Film Zalukaj Cda po polsku


Portrait of a Lady on Fire (2019) Online Cały Film Zalukaj Cda torrent


Portrait of a Lady on Fire (2019) Online Cały Film Zalukaj Cda napisy pl


Portrait of a Lady on Fire (2019) Online Cały Film Zalukaj Cda dubbing


Portrait of a Lady on Fire (2019) Online Cały Film Zalukaj Cda full hd


Portrait of a Lady on Fire (2019) Online Cały Film Zalukaj Cda lektor pl


Portrait of a Lady on Fire (2019) Online Cały Film Zalukaj Cda cały film


Oryginalny Tytuł Portrait de la jeune fille en feu
IMDb Rating 9.0 9.0 ocen

Podobne filmy

Singham (2011) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL
Soul Kitchen (2009) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL
Emmanuelle in Rio (2003) Online Cały Film Zalukaj Cda
Love at First Glance (2017) Online Cały Film Lektor PL
Yasamak Güzel Sey (2017) Online Cały Film Lektor PL
Dream of Illumination (2017) Online Cały Film Lektor PL
The Intent 2: The Come Up (2018) Online Cały Film Lektor PL
Storm (2005) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL
St. Giuseppe Moscati: Doctor to the Poor (2007) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL
MAL·MO·E: The Secret Mission (2019) Online Cały Film Zalukaj Cda
The Jurors (2019) Online Cały Film Zalukaj Cda
Karen Carpenter: Goodbye to Love (2016
                    ) Online Cały Film Lektor PL