Oglądaj cały film "Niedosyt / Swallow (2020) Zalukaj Online CDA"


Język: PL Lektor & Napisy

 
Wyświetlenia: 14728  
Niedosyt / Swallow (2020) Zalukaj Online CDA

Niedosyt / Swallow (2020) Zalukaj Online CDA

Jan. 15, 2020 USA, France 96 Min. R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Reżyseria

Obsada

Oglądaj Niedosyt / Swallow (2020) Zalukaj Online CDA

Hunter, dziewczyna z niższej klasy robotniczej rodziny w stanie Nowy Jork, niedawno wyszła za mąż za Richie’go, osobę z zamożnej rodziny, która wkrótce będzie wymagała zatrudnienia na stanowisku prezesa korporacji swojego ojca na Manhattanie. zapewnia to Hunterowi, niegdyś aspirującemu do roli ilustratora, możliwość pozostania w recepcji podczas pobytu w uroczym domu na Hudson. Mimo to, Hunter staje się coraz bardziej emocjonalnie zdławiona i odizolowana zarówno w małżeństwie, jak i w życiu domowym, a Richie znajduje się daleko i daleko od niej. Pewnego dnia, podczas samotnego przyjęcia, Hunter nabiera ochoty na jedzenie marmuru i ma odwagę, by spróbować. Uważa to za ekscytujące i zaczyna konsumować inne niejadalne przedmioty w całym domu, w tym miniatury, metalowe figurki i baterie. Każdy połknięty przez nią przedmiot, po strawieniu, starannie oczyszcza i aranżuje dla swojej próżności.

Kiedy Hunter dowiaduje się, że jest w ciąży, ona i Richie odwiedzają szpital na rutynowe badania USG, podczas których technik zauważa anomalię w brzuchu Huntera. Spieszy się na pogotowie ratunkowe, aby pozbyć się rozprzestrzeniania się przedmiotów uwięzionych w jej jelicie. Po operacji u Hunter zdiagnozowano pryszczycę, zaburzenie psychiczne, które zmusza osoby do jedzenia niejadalnych przedmiotów. Rodzice Richie’ego, Katherine i Michael, planują wizytę u psychiatry w mieście. Podczas sesji terapeutycznych Hunter powoli ujawnia swoją atrakcyjność do spożywania przedmiotów, które, jak twierdzi, są głównie dzięki odczuwaniu ich tekstury w ustach.

Na prośbę rodziców, Richie wynajmuje Luaya, kochanka swojej rodziny i imigranta z Syrii, by obserwował Huntera, gdy Richie jest w pracy w ciągu dnia. Hunter, czując się coraz bardziej uduszony, jest początkowo wrogo nastawiony do Luaya, który odrzuca jej chorobę psychiczną jako rezultat jej uprzywilejowanego życia. Pomimo wysiłków innych osób, aby jej zapobiec, Hunter nadal potajemnie konsumuje przedmioty. Ostatecznie, dzięki ciągłym sesjom terapeutycznym, ujawnia, że jej biologiczny ojciec nie wychował jej, a właściwie nigdy go nie poznała, choć zna jego imię i trzyma jego wizerunek w portfelu. Mówi swojemu psychiatrze, że została poczęta w wyniku gwałtu matki na ręce dziwaka, którego spotkała w barze. Gwałcicielka została złapana i odsiedziała wyrok za przestępstwo w więzieniu. Kiedy jej lekarz pyta, czy matka Hunter kiedykolwiek rozważała przerwanie ciąży, wyjaśnia, że jej matka jest niezwykle religijna i nie wierzy w aborcję, nawet w przypadku kazirodztwa czy gwałtu.

Pewnego popołudnia, podczas pracy w ogrodzie, Hunter podsłuchuje, jak Richie wykłada przez telefon swojego psychiatrę i uświadamia sobie, że Richie przekupił lekarza, aby ujawnił treść jej sesji z Hunter. To wprawia Hunter w panikę, a kiedy Richie wychodzi z domu, połyka miniaturowy śrubokręt, który znajduje w kuchni. Luay odnajduje ją gwałtownie dławiącą się i dzwoni pod numer 9-1-1. Po operacji pozbycia się śrubokręta, Michael i Katherine umówią Huntera na podróż do szpitala psychiatrycznego na kolejne siedem miesięcy, aż do momentu, gdy urodzi dziecko, grożąc Richiemu rozwodem. Hunter zgadza się, ale zanim wyjadą do szpitala, Hunter wraca do środka z Luayem i mówi, że zapomniała o swojej ładowarce telefonicznej. Luay, który rozgrzał się do Hunter, pozwolił jej uciec do lasu, i ustawił ją tak, jakby potajemnie uciekła przez okno toalety.

Hunter pojechała autostopem do motelu i zadzwoniła do Richiego, który błaga ją o powrót. Wyjaśnia mu, że spieszyła się do swojego małżeństwa i ciąży, aby uformować go szczęśliwego. Kiedy odmawia powrotu, Hunter karze ją za bycie „niewdzięczną cipą”. Hunter psuje jej telefon i spędza resztę nocy oglądając telewizję i zjadając ziemię z zewnątrz. Następnego dnia, Hunter jedzie autostopem do domu swojego biologicznego ojca, osoby o nazwisku William Erwin. Wchodzi do jego domu, gdzie William i jego żona Lucy mają urodziny dla swojej córki. Zakładają, że Hunter jest, że rodzic 1 z przyjaciół ich córki, ale Hunter prywatnie ujawnia swoją prawdziwą tożsamość do Williama.Podczas emocjonalnej rozmowy, William wyznaje swój wstyd na gwałt matki Huntera. Hunter pyta go, czy wstydzi się jej, i czy jest taka jak on, czemu zaprzecza.

Po spakowaniu się z jej wizyty u Williama, Hunter odwiedza klinikę i przepisuje leki indukujące aborcję. Bierze pigułki podczas lunchu w food court w centrum handlowym i doświadcza aborcji w centrum handlowym.

Największa baza filmów i seriali. BRAK COMIESIĘCZNYCH OPŁAT - Twoje konto będzie aktywne bez ograniczeń czasowych - czyli od momentu aktywacji już na zawsze. Znajdziesz tu kompozycję filmów w najlepszej jakości, od klasyki po premiery kinowe. Filmy, które podbiły serca widzów na całym świecie oraz dzieła które zdobyły uznanie na największych fetiwalach filmowych oraz te które zdobyły nagrody i nominacje. Niedosyt / Swallow (2020) Zalukaj Online CDA 

MUSISZ DOKONAĆ PEŁNEJ REJESTRACJI ABY OBEJRZEĆ TEN FILM!
Kliknij aby się ZAREJESTROWAĆ !Podobne wyszukiwania :

Niedosyt / Swallow (2020) Zalukaj Online CDA chomikuj


Niedosyt / Swallow (2020) Zalukaj Online CDA po polsku


Niedosyt / Swallow (2020) Zalukaj Online CDA torrent


Niedosyt / Swallow (2020) Zalukaj Online CDA napisy pl


Niedosyt / Swallow (2020) Zalukaj Online CDA dubbing


Niedosyt / Swallow (2020) Zalukaj Online CDA full hd


Niedosyt / Swallow (2020) Zalukaj Online CDA lektor pl


Niedosyt / Swallow (2020) Zalukaj Online CDA cały film


Oryginalny Tytuł Swallow
IMDb Rating 6.4 9,276 ocen
TMDb Rating 6.7 139 ocen

Podobne filmy

Mad Love (2001) Online Cały Film Zalukaj Cda
Sleepwalker (2017) Online Cały Film Lektor PL
Selekcja (2009) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL
Honey Boy (2019) Online Cały Film CDA Zalukaj
Making Plans for Lena (2009) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL
Golem z Limehouse (2016
          ) Online Cały Film Lektor PL
The War of the Worlds: Live on Stage! (2006) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL CDA
Blood Ties (2009) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL
Seoul Station (2016
          ) Online Cały Film Lektor PL
Правило бою (2017) Online Cały Film Lektor PL
#SquadGoals (2018) Online Cały Film Lektor PL
Courier X (2016
          ) Online Cały Film Lektor PL