Oglądaj cały film "Joker (2019) Online Cały Film CDA Zalukaj"


Język: PL Lektor & Napisy

 
Wyświetlenia: 14728  
Joker (2019) Online Cały Film CDA Zalukaj

Joker (2019) Online Cały Film CDA Zalukaj

Oct. 02, 2019 USA N/A
Your rating: 0
8 1 vote

Video trailer

Reżyseria

Todd Phillips
Reżyseria

Obsada

Joaquin Phoenix isArthur Fleck / The Joker
Arthur Fleck / The Joker
Zazie Beetz isSophie Dumond
Sophie Dumond
Brett Cullen isThomas Wayne
Thomas Wayne
Robert De Niro isMurray Franklin
Murray Franklin
Douglas Hodge isAlfred Pennyworth
Alfred Pennyworth
Shea Whigham isGCPD Detective
GCPD Detective

Oglądaj Joker (2019) Online Cały Film CDA Zalukaj

Joker może być amerykańskim thrillerem psychologicznym z 2019 roku w reżyserii i produkcji Todda Phillipsa, który współtworzył scenariusz ze Scottem Silverem. Film, wspierany przez postaci z DC Comics, gwiazdą Joaquina Phoenixa, ponieważ Joker i zapewnia możliwą historię pochodzenia dla postaci. Akcja filmu rozgrywa się w 1981 roku i jest kontynuacją nieudanego komiksu Arthura Flecka, którego zejście do szaleństwa i nihilizmu inspiruje gwałtowną kontrkulturową rewolucję przeciwko bogatym podczas upadku Gotham City. Robert De Niro , Zazie Beetz, Frances Conroy, Brett Cullen, Glenn Fleshler, Bill Camp, Shea Whigham i Marc Maron występują w rolach drugoplanowych. Joker został wyprodukowany przez Warner Bros. Pictures, DC Films i Joint Effort, we współpracy z Bron Creative and Village Roadshow Pictures, a dystrybuowany przez Warner Bros.

Phillips wymyślił Jokera w 2016 r. i napisał scenariusz ze srebrem w 2017 r. Inspiracją dla tych dwóch były studia charakterów z lat 70., a więc filmy Scorsese (szczególnie Taxi Driver, a więc Król Komedii), który początkowo był związany z projektem jako producent. Powieść graficzna Batman: The Killing Joke (1988) była pomysłem na założenie filmu, ale Phillips i Silver nie szukali inspiracji w konkretnych komiksach. Phoenix został dołączony w lutym 2018 roku i został obsadzony w lipcu, a większość obsady została podpisana w sierpniu. Główna fotografia miała miejsce w ny City, Jersey City i Newark, od września do grudnia 2018 roku.

Joker miał swoją premierę na 76. Międzynarodowym Festiwalu w Wenecji 31 sierpnia 2019 roku, gdzie zdobył Złotego Lwa, a premiera odbyła się w naszym wnętrzu 4 października 2019 roku. Film był wysoce polaryzujący wśród krytyków i publiczności. Mimo, że występ Phoenixa, partytura, a co za tym idzie, zdjęcia były chwalone, ciemny ton, obraz choroby psychicznej i radzenia sobie z przemocą podzieliły opinię i wywołały obawy o inspirowanie prawdziwej przemocy; filmy, w których w 2012 roku miała miejsce masowa sesja zdjęciowa Aurora w Kolorado podczas pokazu “The Dark Knight Rises Rises”, nie chciały na to wskazywać. Mimo to Joker stał się poważnym sukcesem kasowym i ustanowił rekord październikowej premiery. Obniżył się on o ponad 1 miliard dolarów, co czyni go głównym i jedynym filmem, który uzyskał ocenę R, szóstym co do wielkości filmem w 2019 roku, a tym samym 31. co do wielkości filmem wszech czasów.

Joker otrzymał liczne wyróżnienia. Podczas  ceremonii rozdania Oscarów film zdobył 11 nominacji, w tym za najlepszy film i reżyserię, zdobywając tytuł najlepszego aktora dla filmu “Feniks” (który został drugim aktorem, który zdobył Oscara za portret Jokera po “Heath Ledger” w 2009 roku) oraz najlepszą oryginalną ocenę dla filmu “Hildur Guðnadóttir”. Phoenix i Guðnadóttir wygrali również na uroczystościach rozdania Złotego Globu i nagrody BAFTA.

Joker miał być samodzielnym filmem bez sequeli, chociaż Warner Bros. zamierzał uruchomić w nim DC Black, linię filmów opartych na DC Comics, niezwiązanych z DCEU, z ciemniejszym, bardziej eksperymentalnym materiałem. Podczas gdy Phillips powiedział w sierpniu 2019 roku, że będzie zainteresowany zrobieniem sequela, licząc na wykonanie filmu i jeśli Phoenix będzie zainteresowany, wyjaśnił później, że “film nie dowiedział się, że ma sequel”. W październiku 2019 roku Phoenix rozmawiał z Peterem Traversem o ewentualnym wznowieniu roli Artura, koncentrując się na pytaniu Traversa, czy uważa Jokera za swoją “wymarzoną rolę”. Phoenix powiedział: “Nie mogę przestać o tym gadać … jeśli jest coś innego, co zrobimy z Jokerem, co może być interesujące,”i stwierdził: “To nic, co faktycznie chciałem spróbować przed występem na tym filmie. Nie wiem, że jest [więcej do zrobienia] … Ponieważ wydawało się, że to nie ma końca, szanse na to, gdzie będziemy towarzyszyć bohaterowi”

W dniu 20 listopada 2019 roku The Hollywood Reporter ogłosił, że trwają prace nad następną wersją, przy czym Phillips, Silver i Phoenix spodziewali się, że powtórzą swoje obowiązki; jednak Deadline Hollywood poinformował w analogicznym dniu, że historia The Hollywood Reporter była fałszywa, a negocjacje nawet się nie rozpoczęły. Phillips dopracował raporty, mówiąc, że omówił następną wersję z Warner Bros. Pozostał on jednak szansą, ale nie był w trakcie rozwoju. Philips potwierdził również, że nadchodzący film The Batman nie będzie miał tej samej ciągłości co Joker. Podczas wywiadu z magazynem Variety na festiwalu Palm Springs International, Philips wyraził zainteresowanie podczas spin-offu, który specjalizował się w filmie Batman, mówiąc “To wspaniałe Gotham”. To, co chciałbym zobaczyć, to jak wygląda Batman z tego Gotham”. Nie mówię, że mam zamiar to zrobić. Interesujące było dla mnie włączenie Batmana do naszego filmu: “Jaki całkiem Batman robi to Gotham? Tylko o to mi chodziło.

Joker miał być samodzielnym filmem bez sequeli[90], chociaż Warner Bros. zamierzał uruchomić w nim DC Black, linię filmów opartych na DC Comics, niezwiązanych z DCEU, z ciemniejszym, bardziej eksperymentalnym materiałem.Podczas gdy Phillips powiedział w sierpniu 2019 roku, że będzie zainteresowany zrobieniem sequela, licząc na wykonanie filmu i jeśli Phoenix będzie zainteresowany, wyjaśnił później, że “film nie dowiedział się, że ma sequel”. W październiku 2019 roku Phoenix rozmawiał z Peterem Traversem o ewentualnym wznowieniu roli Artura, koncentrując się na pytaniu Traversa, czy uważa Jokera za swoją “wymarzoną rolę”. Phoenix powiedział: “Nie mogę przestać o tym gadać … jeśli jest coś innego, co zrobimy z Jokerem, co może być interesujące,” i stwierdził: “To nic, co faktycznie chciałem spróbować przed występem na tym filmie. Nie wiem, że jest [więcej do zrobienia] … Ponieważ wydawało się, że to nie ma końca, szanse na to, gdzie będziemy towarzyszyć bohaterowi”

W dniu 20 listopada 2019 roku The Hollywood Reporter ogłosił, że trwają prace nad następną wersją, przy czym Phillips, Silver i Phoenix spodziewali się, że powtórzą swoje obowiązki; jednak Deadline Hollywood poinformował w analogicznym dniu, że historia The Hollywood Reporter była fałszywa, a negocjacje nawet się nie rozpoczęły. Phillips dopracował raporty, mówiąc, że omówił następną wersję z Warner Bros. Pozostał on jednak szansą, ale nie był w trakcie rozwoju. Philips potwierdził również, że nadchodzący film The Batman nie będzie miał tej samej ciągłości co Joker.Podczas wywiadu z magazynem Variety na festiwalu Palm Springs International, Philips wyraził zainteresowanie podczas spin-offu, który specjalizował się w filmie Batman, mówiąc “To wspaniałe Gotham”. To, co chciałbym zobaczyć, to jak wygląda Batman z tego Gotham”. Nie mówię, że mam zamiar to zrobić. Interesujące było dla mnie włączenie Batmana do naszego filmu: “Jaki całkiem Batman robi to Gotham? Tylko o to mi chodziło.

Największa baza filmów i seriali. BRAK COMIESIĘCZNYCH OPŁAT - Twoje konto będzie aktywne bez ograniczeń czasowych - czyli od momentu aktywacji już na zawsze. Znajdziesz tu kompozycję filmów w najlepszej jakości, od klasyki po premiery kinowe. Filmy, które podbiły serca widzów na całym świecie oraz dzieła które zdobyły uznanie na największych fetiwalach filmowych oraz te które zdobyły nagrody i nominacje. Joker (2019) Online Cały Film CDA Zalukaj 

MUSISZ DOKONAĆ PEŁNEJ REJESTRACJI ABY OBEJRZEĆ TEN FILM!
Kliknij aby się ZAREJESTROWAĆ !Podobne wyszukiwania :

Joker (2019) Online Cały Film CDA Zalukaj chomikuj


Joker (2019) Online Cały Film CDA Zalukaj po polsku


Joker (2019) Online Cały Film CDA Zalukaj torrent


Joker (2019) Online Cały Film CDA Zalukaj napisy pl


Joker (2019) Online Cały Film CDA Zalukaj dubbing


Joker (2019) Online Cały Film CDA Zalukaj full hd


Joker (2019) Online Cały Film CDA Zalukaj lektor pl


Joker (2019) Online Cały Film CDA Zalukaj cały film


Oryginalny Tytuł Joker
IMDb Rating N/A N/A ocen

Podobne filmy

Bangaram (2006) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL CDA
The Bullet Vanishes (2012) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL
If Looks Could Kill (2016
          ) Online Cały Film Lektor PL
Sceptyk (2009) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL
Rigodon (2012) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL
La cosecha (2014) Online Cały Film Lektor PL
Broken (2014) Online Cały Film Lektor PL
The Crossbreed (2018) Online Cały Film Lektor PL
Sicario (2015) Online Cały Film Lektor PL
Ultimate Force (2005) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL
Krampus: The Devil Returns (2016
          ) Online Cały Film Lektor PL
Animal 2 (2007) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL