Oglądaj cały film "Czyściec (2020) Oglądaj online zalukaj CDA"


Język: PL Lektor & Napisy

 
Wyświetlenia: 14728  
Czyściec (2020) Oglądaj online zalukaj CDA

Czyściec (2020) Oglądaj online zalukaj CDA

Aug. 01, 2021 Polska 8.0
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Reżyseria

Reżyseria

Obsada

Oglądaj Czyściec (2020) Oglądaj online zalukaj CDA

Czy od dawna ludzie zastanawiali się, co ich czeka po śmierci? I choć nikomu nie udało się zakołysać dna tajemnicy, są ludzie, którzy przez wieki byli … Zrozumiał i zobaczył więcej. Fulla Horak, św. Faustyna Kowalska, bł. Stanisław Papczyński i św. Ojciec Pio to mistycy, którzy otrzymali łaskę bycia odwiedzanym w czyśćcu przez dusze i gotowi są oglądać sąd ostateczny, niebo, piekło i czyściec, najważniejszą tajemniczą rzecz. Film Michała Kondrata “Czyściec” powstał z myślą o ich niezwykłych przeżyciach. Poruszająca historia o duszach żyjących w ciałach i ludziach, którzy już opuścili świat ziemski, to nowe dzieło twórcy obrazów “Miłość i Miłosierdzie” oraz “Dwie Korony”, docenione w Polsce i za granicą. Na szczycie naszej ludzkiej egzystencji jest to wysiłek poszukiwania rozwiązania tego, co nas czeka. Film został nakręcony w Polsce, Francji, Włoszech, a więc i my, Amerykanie. Małgorzata Kożuchowska odegrała kluczową rolę, z Małgorzatą Kożuchowską i Małgorzatą Kożuchowską jako partnerami: Philippe Tłokiński, Kamila Kamińska, Marcin Kwaśny, Olga Bończyk, Henryk Gołębiewski, Ida Nowakowska i Maria Niklińska. Konsultantami filmu byli czołowi międzynarodowi teologowie i naukowcy, którzy przez lata badali stan ludzkiej świadomości w momencie śmierci ciała. Byli wśród nich: Ojciec Marciano Moro, rektor Sanktuarium Notre-Dame de Montligeon, salezjanin Dominik Chmielewski, siostra Monika Chilicka, doktor Pasquale Bellanti, kustosz Sanktuarium św. Jana Chrzciciela, Don Paul Denizot, jeden z najbardziej uznanych proboszczów akademickich w kraju. Kustosz Sanktuarium św. Stanisława Papczyńskiego w Górze Kalwarii-Wojciech Skóra i wyświęcony przez św. Jana Pawła II, sekretarza Międzynarodowego Stowarzyszenia Grup Modlitewnych Ojca Pio – ojca Carlo Maria Laborde.

“Czyściec może być filmem, który pomaga w uporządkowany sposób odpowiedzieć na najważniejsze pytania dotyczące życia po śmierci i czy będziemy na nie wpływać. Zakładam, że po obejrzeniu tego filmu wielu z nas zmieni swoje rodowody na temat czyśćca.- mówi reżyser Michał Kondrat.

Fulla Horak (Małgorzata Kożuchowska) poznaje podczas wizyty u przyjaciółkę, której niezachwiana wiara w Boga robi na wszystkich ogromne wrażenie. Spotkanie to odciska piętno na Fulli i zmusza ją do duchowego poszukiwania i powrotu do wartości, które przed laty odrzuciła. Fulla, zanurzona w modlitwie, przeżywa pewnej nocy objawienie. Przedstawia się jej Magdalena Zofia Barat, ojciec założycielka Zgromadzenia Najświętszego Serca Jezusowego, która zmarła 70 lat wcześniej. to pierwotna dusza świętych gwardianów, która odwiedzi mistyczkę. kolejne, jak Jan Bosko, Teresa z Dzieciątka Jezus czy Joanna d’Arc, ujawnią pani swoją niezwykłą wiedzę o niebie, piekle i czyśćcu. W książce “Piękna Pani” w rozdziale “Światy” Fulla opisze te doświadczenia, a więc zawartą w niej mądrość, łączącą duchowe doświadczenia Fulli, a więc objawienia św. Ojca Pio, Stanisława Papczyńskiego i św.

Największa baza filmów i seriali. BRAK COMIESIĘCZNYCH OPŁAT - Twoje konto będzie aktywne bez ograniczeń czasowych - czyli od momentu aktywacji już na zawsze. Znajdziesz tu kompozycję filmów w najlepszej jakości, od klasyki po premiery kinowe. Filmy, które podbiły serca widzów na całym świecie oraz dzieła które zdobyły uznanie na największych fetiwalach filmowych oraz te które zdobyły nagrody i nominacje. Czyściec (2020) Oglądaj online zalukaj CDA 

MUSISZ DOKONAĆ PEŁNEJ REJESTRACJI ABY OBEJRZEĆ TEN FILM!
Kliknij aby się ZAREJESTROWAĆ !Podobne wyszukiwania :

Czyściec (2020) Oglądaj online zalukaj CDA chomikuj


Czyściec (2020) Oglądaj online zalukaj CDA po polsku


Czyściec (2020) Oglądaj online zalukaj CDA torrent


Czyściec (2020) Oglądaj online zalukaj CDA napisy pl


Czyściec (2020) Oglądaj online zalukaj CDA dubbing


Czyściec (2020) Oglądaj online zalukaj CDA full hd


Czyściec (2020) Oglądaj online zalukaj CDA lektor pl


Czyściec (2020) Oglądaj online zalukaj CDA cały film


Oryginalny Tytuł Czyściec
IMDb Rating 8.0 8.0 ocen

Podobne filmy

Dos caminos (2017) Online Cały Film Lektor PL
Proper Binge (2015) Online Cały Film Lektor PL
Living the Dream (2006) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL CDA
El cantante (2006) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL
The Talk (2015) Online Cały Film Lektor PL
Blue Hour (2019) Zalukaj Online
Propaganda (1999) Oglądaj Online Zalukaj
Tajemnice Bridgend (2015) Online Cały Film Lektor PL
Man of Will (2017) Online Cały Film Lektor PL
Horizon (2015) Online Cały Film Lektor PL
Love Stories Only Last 90 minutes (2009) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL
1917 (2019) Zalukaj Online Cały Film Cda