Oglądaj cały film "Annette (2020) Oglądaj Film Zalukaj Online CDA"


Język: PL Lektor & Napisy

 
Wyświetlenia: 14728  
Annette (2020) Oglądaj Film Zalukaj Online CDA

Annette (2020) Oglądaj Film Zalukaj Online CDA

May. 20, 2020 France, USA 9.0
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Oglądaj Annette (2020) Oglądaj Film Zalukaj Online CDA

Annette może być filmem muzycznym w reżyserii Leosa Caraxa (w jego anglojęzycznym debiucie) w 2021 roku, ze scenariuszem Rona Maela i Russella Maela z Sparks, również jako Carax, wspartym pomysłową historią, muzyką i piosenkami zespołu. Historia podąża za komikiem (Adam Driver) i jego żoną śpiewaczką operową (Marion Cotillard), jak ich życie zostaje odwrócone w złą stronę po tym, jak mają swoje pierwsze dziecko; Simon Helberg i Devyn McDowell również występują.

Prowokacyjny komik Henry McHenry (Adam Driver) ogłasza publicznie swoje zaręczyny ze światowej sławy sopranistką Ann Desfranoux po szybkich zalotach (Marion Cotillard). Wkrótce potem Ann rodzi ich córkę Annette, którą gra drewniana marionetka. Ślub staje się napięty, gdy Henry jest zmuszony do opiekowania się Annette, podczas gdy jego żona wyjeżdża w interesach. Annette ma sen o sześciu kobietach, które zgłaszają się z zarzutami o nadużycia Henry’ego w przeszłości, a następnie koszmar o Henrym, który prawie ją zabija. Jego kariera zaczyna się rozpadać, zaostrzona przez sceniczne załamanie, a on zaczyna mieć pretensje do Anny o ciągły sukces.Pijany Henry przypadkowo wypycha Annę za burtę podczas burzy, zabijając ją. 2 planują osobisty rejs, by naprawić swój związek, ale kończy się to katastrofą. Annette, po śmierci matki, zyskuje moc śpiewania głosem matki, którego używa do prześladowania Henry’ego.

Henry znajduje się w finansowej pętli bez dochodów Annette, mimo że został oczyszczony z prawnych podejrzeń o jej śmierć. On osiąga pochylony Annette byłego akompaniatora (Simon Helberg), demonstrując głos Annette i sugerując, że używają jej talent podczas aktu muzycznego. Akompaniator niechętnie zgadza się, po upadku szalony z Ann, i Baby Annette staje się światową sensacją, jak oni zwiedzać razem. Henry, wciąż prześladowany przez Annę, nadal pije dużo i zostaje do późna.

Kiedy Henry wraca do domu, słyszy jak Annette śpiewa melodię piosenki „We Love one another such a lot”, która podobno jest tylko piosenką Anny i Henry’ego. Henry krzyczy na akompaniatora za sugerowanie, że jest on biologicznym ojcem Annette, a Henry morduje go przed Annette. Henry ma jeden ostatni występ zaplanowany dla Baby Annette w „Hyperbowl”, ale ona odmawia śpiewać i zamiast tego oświadcza do gangu, „Tata zabija ludzi”. Henry zostaje osądzony i uznany za winnego morderstw. Lata później, teraz-człowiek Annette (Devyn McDowell) płaci wizytę do ojca w więzieniu, ale odrzuca jego próby pojednania, a nawet oskarża matkę o używanie jej do zemsty.Henry i Annette akcji jedno ostatnie pożegnanie przed pozostawiając go samego w celi.

Największa baza filmów i seriali. BRAK COMIESIĘCZNYCH OPŁAT - Twoje konto będzie aktywne bez ograniczeń czasowych - czyli od momentu aktywacji już na zawsze. Znajdziesz tu kompozycję filmów w najlepszej jakości, od klasyki po premiery kinowe. Filmy, które podbiły serca widzów na całym świecie oraz dzieła które zdobyły uznanie na największych fetiwalach filmowych oraz te które zdobyły nagrody i nominacje. Annette (2020) Oglądaj Film Zalukaj Online CDA 

MUSISZ DOKONAĆ PEŁNEJ REJESTRACJI ABY OBEJRZEĆ TEN FILM!
Kliknij aby się ZAREJESTROWAĆ !Podobne wyszukiwania :

Annette (2020) Oglądaj Film Zalukaj Online CDA chomikuj


Annette (2020) Oglądaj Film Zalukaj Online CDA po polsku


Annette (2020) Oglądaj Film Zalukaj Online CDA torrent


Annette (2020) Oglądaj Film Zalukaj Online CDA napisy pl


Annette (2020) Oglądaj Film Zalukaj Online CDA dubbing


Annette (2020) Oglądaj Film Zalukaj Online CDA full hd


Annette (2020) Oglądaj Film Zalukaj Online CDA lektor pl


Annette (2020) Oglądaj Film Zalukaj Online CDA cały film


Oryginalny Tytuł Annette
IMDb Rating 9.0 9.0 ocen

Podobne filmy

Atak Tytanów (2015) Online Cały Film Lektor PL
Dance with Me (1998) Zalukaj Online
The American Standards (2008) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL
Chiko (2008) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL
Droga donikąd (2006) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL
Senseless (2008) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL
Buoyancy (2019) Online Cały Film Zalukaj Cda
The Party Never Stops: Diary of a Binge Drinker (2007) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL
A Golden Christmas 3 (2013) Online Cały Film Lektor PL
Kasi (2001) Online Cały Film Zalukaj Cda
Odbicie zła (2008) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL
Sapphire Girls (2003) Online Cały Film Zalukaj Cda