Oglądaj cały film "After (2019) Online Cały Film CDA Zalukaj"


Język: PL Lektor & Napisy

 
Wyświetlenia: 14728  
After (2019) Online Cały Film CDA Zalukaj

After (2019) Online Cały Film CDA Zalukaj

Apr. 11, 2019 USA N/A
Your rating: 0
6.8 45 votes

Video trailer

Reżyseria

Jenny Gage
Reżyseria

Obsada

Selma Blair isCarol Young
Carol Young
Jennifer Beals isKaren Gibson
Karen Gibson
Shane Paul McGhie isLandon Gibson
Landon Gibson
Samuel Larsen isZed Evans
Zed Evans
Dylan Arnold isNoah Porter
Noah Porter
Pia Mia isTristan
Tristan
Inanna Sarkis isMolly Samuels
Molly Samuels

Oglądaj After (2019) Online Cały Film CDA Zalukaj

After jest amerykańskim dramatem romantycznym 2019 roku w reżyserii Jenny Gage, poparł w 2014 roku nową powieść fabularną dla dorosłych o podobnym tytule Anny Todd. Anna Todd po raz pierwszy udostępniła bezpłatnie swoją książkę na Wattpadzie i zyskała kilka milionów czytelników. Po otrzymaniu pozytywnego odzewu wydała sequel, After We Collided. Występują w nim Josephine Langford i Hero Fiennes Tiffin.

Film został wydany w naszym gronie 12 kwietnia 2019 roku przez Aviron Pictures. Odniósł on sukces na billboardzie, przynosząc 69,7 miliona dolarów na całym świecie przy 14 milionach dolarów budżetu.

Tessa Young, świeżo po ukończeniu liceum, zaczyna uczęszczać do college’u, dostając się do akademików z pomocą matki i chłopaka, Noego, gdzie poznaje Stepha, swojego nowego współlokatora i dziewczynę Tristana.

Dzień po zajęciu Tessa zaprzyjaźnia się z kochankiem Steph: Hardin’a Scott’a. Steph zaprasza Tessę na uroczystość, której odmawia, ale w końcu zostaje namówiona na dalszą podróż.

Na imprezie Tessa poznaje innych przyjaciół Stepha: Zeda, Molly i Jace’a, a Hardina poznaje po raz drugi. Grupa gra prawdę lub odwagę, ujawniając kolejno dziewictwo Tessy; ma odwagę formować się z Hardinem, ale odmawia. Później na imprezie, Tessa znów wpada na Hardina, który próbuje ją pocałować.

W klasie literatury, następnego dnia, Landon ujawnia Tessie, że on i Hardin są coraz bardziej spokrewnieni, ponieważ jego matka jest zaręczona z ojcem Hardina. Po debacie w szkole, Hardin podchodzi do Tessy i nalega, by zacząć od nowa, zapraszając ją do pobliskiego jeziora. Podczas gdy oni pływają, Hardin całuje Tessę, mówiąc, że nie mogą być tylko przyjaciółmi.

Dwie głowy do knajpy, spotykając Molly i Zed, który Tessa mówi, że powie Noah o niej i pocałunek Hardina. Hardin mówi jej, żeby nie, mówiąc, że się nie umawia, rozczarowując Tessę. Noah zaskakuje Tessę nagłą wizytą, dlatego oboje mają razem noc przy ognisku.

W grze Suck & Blow na imprezie przy ognisku, Jace celowo nie tak, aby pocałować Tessę; powodując Hardin stać się zazdrosny i 2 dostać się do fizycznej walki. Podczas gdy Noah śpi w łóżku Tessy po imprezie, ona wychodzi, aby zobaczyć na Hardina, który zniszczył dom w pijanym gniewie. Ona go pociesza, a więc dwa pocałunki.

Następnego dnia Tessa wraca do swojego akademika, by zobaczyć się z Noego, który dowiaduje się o jej związku z Hardinem i pozostawia złamane serce. Tessa i Hardin w końcu planuje do tej pory, ale jej matka grozi, że odetnie ją finansowo, jeśli będzie kontynuować związek, wierząc, że Hardin ma na nią paskudny wpływ.

Hardin znajduje mieszkanie dla 2 do zmierzenia w i że uczestniczą w przyjęciu małżeńskim jego ojca i matki Landona razem. Hardin zdradza, że jego ojciec był pijakiem, a matka została napadnięta przez chłopaków, z którymi zadzierał się po pijaku. Tessa pociesza go i dlatego dwoje wraca do swojego mieszkania, by uprawiać seks. Późniejszego ranka, gdy są razem w wannie, Hardin pisze na plecach Tessy „kocham cię”.

Tessa martwi się smsami wysłanymi do Hardina przez Molly. Ona próbuje się z nim skonfrontować, ale on ją zwalnia i odchodzi. Po wyjściu z mieszkania w poszukiwaniu go, znajduje go w jadalni z Molly, Zedem, Stephem i Jacem. Molly okrutnie ujawnia prawdziwe intencje Hardina, pokazując Tessę film z głównej partii odwiedzili, ujawniając, że Hardin tylko ścigał Tessę jako wyzwanie do tworzenia jej upadek szalony następnie złamać jej serce, porzucając ją w jakimś niegrzecznym, dziecinnym żarcie.

Zszokowana i złamana serce Tessa biegnie z jadłodajni z gorącym Hardinem na obcasach próbując wyjaśnić, mówiąc jej, że ją kocha. Tessa wraca do domu, by pogodzić się z matką i Noego, którzy oboje jej wybaczają. W ciągu kolejnych tygodni Tessa zrywa więzi ze Stephem i jego grupą przyjaciół, by w końcu przeprowadzić wywiad dla programu w Vance Publishing z zamiarem opuszczenia uczelni.

Jednak pewnego popołudnia, po zajęciach z literatury, nauczyciel Tessy, profesor Soto, wraca do niej z esejem napisanym przez Hardina, sugerując, że jego esej jest o niej. Tessa czyta go, gdy wraca nad jezioro, gdzie dzielą się pierwszym pocałunkiem. Podczas gdy Hardin zbliża się, on nadal opowiada swój list, wyznając swoją miłość do niej.

W maju 2019 roku ogłoszono, że planowany jest sequel, a Langford i Fiennes Tiffin wracają do swoich ról, dzięki rozpoczęciu zdjęć 12 sierpnia tego samego roku. 4 sierpnia ogłoszono, że reżyserem sequela będzie Roger Kumble. 5 sierpnia ogłoszono, że Dylan Sprouse zostanie obsadzony jako Trevor. 14 sierpnia John Jackson Hunter miał grać młodego Hardina. Na Wniebowzięciu, Charlie Weber, Rob Estes, Louise Lombard, Candice King, Karimah Westbrook i Max Ragone mieli grać odpowiednio Christian Vance, Ken Scott, Trish Daniels, Kimberly, Karen Scott i Smith Vance.

Największa baza filmów i seriali. BRAK COMIESIĘCZNYCH OPŁAT - Twoje konto będzie aktywne bez ograniczeń czasowych - czyli od momentu aktywacji już na zawsze. Znajdziesz tu kompozycję filmów w najlepszej jakości, od klasyki po premiery kinowe. Filmy, które podbiły serca widzów na całym świecie oraz dzieła które zdobyły uznanie na największych fetiwalach filmowych oraz te które zdobyły nagrody i nominacje. After (2019) Online Cały Film CDA Zalukaj 

MUSISZ DOKONAĆ PEŁNEJ REJESTRACJI ABY OBEJRZEĆ TEN FILM!
Kliknij aby się ZAREJESTROWAĆ !Podobne wyszukiwania :

After (2019) Online Cały Film CDA Zalukaj chomikuj


After (2019) Online Cały Film CDA Zalukaj po polsku


After (2019) Online Cały Film CDA Zalukaj torrent


After (2019) Online Cały Film CDA Zalukaj napisy pl


After (2019) Online Cały Film CDA Zalukaj dubbing


After (2019) Online Cały Film CDA Zalukaj full hd


After (2019) Online Cały Film CDA Zalukaj lektor pl


After (2019) Online Cały Film CDA Zalukaj cały film


Oryginalny Tytuł After
IMDb Rating N/A N/A ocen

Podobne filmy

Last Rampage (2017) Online Cały Film Lektor PL
Five Feet Apart (2019) Online Cały Film CDA Zalukaj
Umysł w ogniu (2017) Online Cały Film Lektor PL
Ape (2017) Online Cały Film Lektor PL
Manila Death Squad (2017) Online Cały Film Lektor PL
Ein Sommer auf Lanzarote (2016
          ) Online Cały Film Lektor PL
Restraint (2017) Online Cały Film Lektor PL
Mississippi Damned (2009) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL
Dibujando el cielo (2018) Zalukaj Online
Tom Sawyer i Huckleberry Fin (2014) Online Cały Film Lektor PL
Wakacje z rekinami (2016
          ) Online Cały Film Lektor PL
Final (2001) Online Cały Film Zalukaj Cda