Oglądaj cały film "Wilk na 100% / 100% Wolf (2020) Zalukaj Online CDA"


Język: PL Lektor & Napisy

 
Wyświetlenia: 14728  
Wilk na 100% / 100% Wolf (2020) Zalukaj Online CDA

Wilk na 100% / 100% Wolf (2020) Zalukaj Online CDA

May. 07, 2020 Australia 85 Min. 7.8
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Reżyseria

Reżyseria

Obsada

Ilai Swindells isFreddy Lupin (voice)
Freddy Lupin (voice)
Jai Courtney isFlasheart (voice)
Flasheart (voice)
Samara Weaving isBatty (voice)
Batty (voice)
Rhys Darby isFoxwell Cripp (voice)
Foxwell Cripp (voice)
Jane Lynch isThe Commander (voice)
The Commander (voice)
Rupert Degas isUncle Hotspur (voice)
Uncle Hotspur (voice)

Oglądaj Wilk na 100% / 100% Wolf (2020) Zalukaj Online CDA

100% Wilk może być australijską komputerowo animowaną komedią przygodową 2020 w reżyserii Alexsa Stadermanna, wyprodukowaną przez Alexię Gates-Foale i Barbarę Stephen.

Młodym spadkobiercą stada wilkołaków, które od lat chroni swoje miasto, jest Freddy Lupin. Nieumyślnie naraża istnienie wilkołaków właścicielowi ciężarówki z lodami, Foxwellowi Crippowi, gdy próbuje podążać za rodziną podczas ich nocnego patrolu, zatrudniając magicznego Moonstone’a, i gdy ojciec Freddy’ego, Flashheart Lupin, próbuje go pilnować, Freddy kończy tracąc Moonstone’a na rzecz Crippa, a Flashheart zostaje pozornie zabity, gdy spada z klifu.

Freddy ‘s wujek Hotspur staje się nową głową klanu wilkołaków z Flasheart martwy, rozpoczynając różne nowe polityki, które obejmują zwiększenie obecności psa w mieście, jak wilkołaki miały rozszerzoną historię pogardę dla psów. Nadszedł czas, aby Freddy doświadczyć swojej pierwszej przemiany wilka sześć lat później, ale mimo zachęty długoterminowej gospodyni pani Mutton, kiedy zamienia się w psa (pudel, być może), jest upokorzony zamiast tego. W obliczu pogardy jego stada, Freddy jest kwestionowane, aby pokazać swój status wilka następnego dnia przez wschód księżyca lub ryzyko wygnania. Kiedy jednak dzieci Hotspur’a zakładają na niego srebrną obrożę, jego wysiłki są od początku ograniczone, co uniemożliwia mu powrót do ludzkiej formy, choć udaje mu się uciec z posiadłości.

Freddy postanawia podjąć się odzyskania kamienia księżycowego od Crippa, który teraz prowadzi wystawę wilkołaka, który został objęty anty- wilkołaka obrony, aby powstrzymać stado od odzyskania go na własną rękę, poprzez zaczepienie windy do miasta na przejeżdżającej ciężarówce. Freddy befriends Batty, bezpański pies, zwany również “Houndini” za jej zdolność do ciągłego uciekania łapaczy psów podczas poszukiwań w mieście, oferując jej dostęp do dostaw mięsa z jego posiadłości, jeśli pomoże mu odzyskać pierścień od Crippa. Prowadzi go na wystawę Crippa po tym, jak Batty daje mu kilka wskazówek co do tego, jak stać się bardziej psem. Cripp łapie i krótko analizuje Freddy’ego, ale Batty jest w stanie pomóc mu w ucieczce. Freddy planuje pomóc jej, poznając przeszłość Batty’ego, kiedy została wystawiona w sklepie zoologicznym po tym, jak nikt jej nie kupił, ale są łapane przez łapaczy psów i wysyłane do Coldfax funta, zanim on może zrobić cokolwiek.

Ponieważ Hotspur planuje zrealizować swoją decyzję o zmianie wszystkich schwytanych bezpańskich psów w peruki wzdłuż boku funta dowódcy, Freddy dowiaduje się, że “Bestia” jest naprawdę jego ojcem; Flasheart został schwytany przez łapaczy psów po tym, jak został ranny przez jesień , z Hotspur pozostawiając go ze srebrną bransoletką w Coldfax, aby utrzymać go w pułapce w stanie wilka. Batty jest w stanie uciec do otworów wentylacyjnych z przeciwległymi psami i pomóc Freddy’emu uwolnić jego ojca. Pani Mutton udaje się śledzić Freddy’ego do funta, pozostając z Twitchy, aby pozostać dowódcą zajęty i zniszczyć maszynę do robienia peruk.

W celu stawienia czoła Hotspur, Freddy prowadzi Flasheart i dlatego psy do domu, co pozwala również Freddy wrócić do ludzkiej postaci po jego srebrnej obroży są często usuwane. Cripp, który atakuje przeciwne wilki z masą koncentratu srebra, przechwytuje ich plan konfrontacji z Hotspur, ale Freddy jest w stanie zapobiec atakowi Crippa, gdy ujawnia, że wilki nie zabiły go jako malucha (w przeciwieństwie do oczekiwań Crippa). Hotspur próbuje zaatakować po uniknięciu początkowego ataku Crippa, podczas gdy wilki przeciwne są osłabione przez srebro, ale psy są gotowe zabrać wilki w bezpieczne miejsce, podczas gdy Freddy zwabia swojego wuja na dach posiadłości. Freddy wypuszcza głośny ryk, aby potwierdzić swój status psa alfa, przekształcając się z powrotem w pudla w świetle księżyca i akceptując jego formę, wysyłając Hotspur spada z powrotem do rezydencji i potwierdzając swoją porażkę jako pacesetter .

Jakiś czas później, refleksje Freddy’ego ujawniają, że nie tylko wilkołaki i psy dostały się na lepszych warunkach, ale także stado otworzył dwór dla psów, z Hotspur i jego dzieci zredukowane do psa-przewodników i uczenia się po kundlach, podczas gdy Cripp jest akceptowany część życia rezydencji, Batty jest dokładnym zwierzęciem / przyjacielem Freddy’ego. W międzyczasie dowódca został aresztowany, a Coldfax przypuszczalnie się spakował. Jako przywódca stada, Flasheart powrócił do swojej dawnej roli, ale zapewnia Freddy’ego, że jest z niego zadowolony i wierzy, że gdy nadejdzie czas, będzie uczciwym przywódcą.

 

Największa baza filmów i seriali. BRAK COMIESIĘCZNYCH OPŁAT - Twoje konto będzie aktywne bez ograniczeń czasowych - czyli od momentu aktywacji już na zawsze. Znajdziesz tu kompozycję filmów w najlepszej jakości, od klasyki po premiery kinowe. Filmy, które podbiły serca widzów na całym świecie oraz dzieła które zdobyły uznanie na największych fetiwalach filmowych oraz te które zdobyły nagrody i nominacje. Wilk na 100% / 100% Wolf (2020) Zalukaj Online CDA 

MUSISZ DOKONAĆ PEŁNEJ REJESTRACJI ABY OBEJRZEĆ TEN FILM!
Kliknij aby się ZAREJESTROWAĆ !Podobne wyszukiwania :

Wilk na 100% / 100% Wolf (2020) Zalukaj Online CDA chomikuj


Wilk na 100% / 100% Wolf (2020) Zalukaj Online CDA po polsku


Wilk na 100% / 100% Wolf (2020) Zalukaj Online CDA torrent


Wilk na 100% / 100% Wolf (2020) Zalukaj Online CDA napisy pl


Wilk na 100% / 100% Wolf (2020) Zalukaj Online CDA dubbing


Wilk na 100% / 100% Wolf (2020) Zalukaj Online CDA full hd


Wilk na 100% / 100% Wolf (2020) Zalukaj Online CDA lektor pl


Wilk na 100% / 100% Wolf (2020) Zalukaj Online CDA cały film


Oryginalny Tytuł 100% Wolf
IMDb Rating 7.8 7.8 ocen
TMDb Rating 7.4 7 ocen

Podobne filmy

T.D. Dasan Std. VI B (2010) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL
The Loneliest Stoplight (2015) Online Cały Film Lektor PL
LEGO Marvel Super Heroes: Avengers Reassembled! (2015) Online Cały Film Lektor PL
Keiner geht verloren (2010) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL
Heidi (2015) Zalukaj Online
Pete’s Christmas (2013) Online Cały Film Lektor PL
Yellow Fever (2012) Zalukaj Online Cały Film Lektor PL
Kidnep (2015) Online Cały Film Lektor PL
Fire in Cardboard City (2018) Online Cały Film Lektor PL
Agent Cody Banks 2: Cel Londyn (2004) Cda Online Cały Film Zalukaj
Lego Scooby-Doo! Knight Time Terror (2015) Online Cały Film Lektor PL
Fox Tale (2015) Online Cały Film Lektor PL