Filmy

68850
Piłsudski (2019) Zalukaj Film
8.8

Piłsudski (2019) Zalukaj Film

W 1901 r. Szpital psychiatryczny na zaborze rosyjskim. Jednym z pacjentów jest więzień polityczny - Józef Piłsudski (Borys Szyc). Polski podziemny ruch niepodległościowy przygotowuje swoją misję uratowania słynnego aktywisty. Piłsudski jest uwolniony, ale nie odzyska swojego sielskiego życia rodzinnego, które kiedyś znał. Nadchodzą niepewne lata, naznaczone rewolucyjnymi wydarzeniami, przemocą i zdradą. Piłsudski musi znaleźć sposób na manewrowanie na podmokłym terenie - między konserwatywną biernością Polskiej Partii Socjalistycznej ...
Legiony (2019) Zalukaj Cały Film Online
9.0

Legiony (2019) Zalukaj Cały Film Online

„Legiony” to uniwersalna opowieść o przyjaźni, marzeniach, gorącym uczuciu i dorastaniu w trudnych czasach. Wielka historia w filmie jest tłem dla rozgrywającej się na pierwszym planie love story.
Piłsudski (2019) Zalukaj Cały film Online
0

Piłsudski (2019) Zalukaj Cały film Online

Rok 1901 rok, szpital psychiatryczny w rosyjskim zaborze. Jednym z pacjentów jest więzień polityczny - Józef Piłsudski. Polskie podziemie niepodległościowe przygotowuje ucieczkę słynnego już działacza. Piłsudski zostaje uwolniony, nie dane mu będzie jednak rodzinne szczęście u boku żony. Kolejne burzliwe lata naznaczone będą rewolucyjnymi wydarzeniami, przemocą i zdradą. Piłsudski musi manewrować na grząskim gruncie – między zachowawczą biernością Polskiej Partii ...
Ukryta gra (2019) Cały film Zalukaj
8.8

Ukryta gra (2019) Cały film Zalukaj

Rozgrywając wielki mecz szachowy w Warszawie z mistrzem Rosji, błyskotliwym, ale zapomnianym byłym mistrzem USA i alkoholikiem, Josh Mansky zostaje wciągnięty w świat szpiegostwa i konfliktów między światowymi mocarstwami. W miarę eskalacji kryzysu wojskowego mecz szachowy nabiera niewyobrażalnego znaczenia. Amerykanom grozi utrata obu gier - szachowej i dominacji nad światem.
Polityka (2019) Zalukaj Cały Film
1

Polityka (2019) Zalukaj Cały Film

Polityka" Patryka Vegi ma pokazać prawdę o polskiej polityce. Nie będzie żadnej taryfy ulgowej dla którejkolwiek ze stron. Film ma być mocny i bezkompromisowy czyli taki, jak poprzednie produkcje reżysera. Vega ujawnił, że był poddawany naciskom, aby premiera została przełożona na okres powyborczy. Według niektórych polityków film mógłby mieć wpływ na wynik wyborów.